KATEGORIA

SHOW BIZ

Macron ofendoi Islamin/ Pogba merr vendimin të largohet nga Kombëtarja Franceze

Nga: Andi Kupi Mesfushori 27-vjeçar i Kombëtares Franceze, Paul Pogba, ka vendosur të largohet nga skuadra pas vendimit të Emaluel Mcron për të ndaluar mbajtjen...

Plas keq mes dy moderatoreve në ”Top” pasi e quajti “shkarravinë”. Pse të djeg miza ty moj xhan

Mbrëmjen e sotme, moderatorja Ori Nebiaj hodhi një thumb të papritur në rrjete sociale, duke iu drejtuar njërës prej moderatoreve të reja të ekranit. Ajo...

Profesori i “La casa de papel” siguron rolin e ri

Alvaro Morte i serialit "La casa de papel" ka fituar një rol të ri në një projekt filmik. Projektuesi kriminal i vjedhjes së bankës së...

Si ndryshoi jeta e Luana Vjollcës pas përndjekjes së djalit misterioz, tani shfaqet kudo me truprojë (fotot)

Moderatorja Luana Vjollca e ka marrë seriozisht çështjen e sigurisë së jetës, pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje. Vetëm Luana ka...

Përjashtohet nga emisioni, Shqipja: Faleminderit për suportin, drejtësia ime do t’ju fundosë!

Shqipe Hysenaj është nja vajzë e cila përflitet shumë në mediat sociale. Ajo u bë e njohur nga pjesmarrja e saj në “Përputhen”, një reality...

Pas shtatëzanisë/Arbana Osmani:”Pimë kafen më të shkurtër.”

Pesë ditë më parë, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Ditën e sotme, ka publikuar një fotografi nga një event me...

Historia e dhimbshme e Shqipe Hysenajt që kërkon partner në “Përputhen”. “Nga jetesa në Zvicër tek flirti me djalin që shpenzon 10 mijë euro...

Vajza, e cila në jetën e saj merret me programet e fëmijëve parashkollorë, ka shfaqur një anë rebelizmi në emision. Por Shqipe Hysenaj është një...

Elton Ilirjani:”Po të ishte gjallë Enver Hoxha do të kryente marrëdhënie me mua.”

Elton Ilirjani është një ndër personazhet më të komentuar në media, jo vetëm prej suksesit të tij në fushën e biznesit por edhe publikimit...

Humb 20 kg/ Ja si është transformuar aktori i njohur në të gjithë botën

Aktori i njohur italian, Raul Bova, i habiti të gjithë me ndryshimin në peshë, pasi u paraqit në tapetin e kuq të Romës në...

Ronaldo ndryshon pamje/Ja si duket tashmë që është në karantinë

Cristiano Ronaldo po pret momentin që të shërohet nga COVID-19 dhe të rikthehet në fushë me Juventusin. Edhe pse i infektuar me COVID-19, protugezi...

Lajmet e fundit

45-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur brenda kamionit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në zonën e Rovigana në Monselice në Itali. Një 45-vjeçar shqiptar është gjetur brenda në kabinën e...

Berisha iu jep fund zërava! Zbulon nëse do të jetë kandidat për deputet

Kandidimi i ish-kryeministrit Sali Berisha për deputet ka qenë në ndër çështjet më të diskutuara pas deklaratës së anëtarit të komisonit të vlerësimit të...

LAJM I FUNDIT/ Vetëvritet me armë zjarri 33-vjeçarja. Policia procedon 4 persona

Në rrugën “Ali Shefqeti”,Shkozë, në banesë, e ndodhur në gjendje të rënduar psikologjike dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasja M.H., 33 vjeçe. Specialistët...

Shpërthim i fuqishëm në Turqi (VIDEO)

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Iskenderun të Turqisë. Paraprakishte mediat truke dyshojnë se një person fillimisht ka qëlluar ndaj policisë dhe më pas...

OFL kërkon pasurinë ish-kryetarit të PS-së së Cërrikut

Kush është Llazar Bicja, kryetari i PS në Cërrik që Prokuroria e dënoi me 14 vite burgim se bashkëpunoi me bandidët për vrasjen e...

Dy djemtë dhe babai gjenden të vdekur në fermë

Një prani masive e policisë ka rrethuar fermën e një babai dhe dy djemëve të tij. Burrat që humbën jetën janë vëllezërit Diarmiud dhe...

Rrëmbyen vajzën 19 vjeçare të biznesmenit shqiptar/ Pas 20 vitesh arrestohet një prej autorëve

Një 19 vjeçare ishte rrëmbyer nga katër të dyshuar, të cilët për lirimin e saj kërkonin një shumë të madhe parash nga familja e...

644 gjoba për 24 orë/Maskat vendosen kryesisht mbrëmjeve

Vijon kontrolli i Policisë së Shtetit për monitorimin e mbajtjes ose jo të maskës nga ana e qytetarëve, në pothuajse të gjitha ambientet, jashtë...

E qëllojnë nga automjeti, tentativë për ‘eliminimin’ e 40-vjeçarit shqiptar në Itali

Një ngjarje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Asti, Itali, ku është tentuar të 'eliminohet' një 40-vjeçar shqiptar. Nga të shténat ai ka mbetur...

Habit NASA: Në Hënë ka ujë të pijshëm, oksigjen dhe karburant për raketat kozmike (Video)

Xhepat e vegjël të akullit në Hënë mund të sigurojnë mjaftueshëm ujë të pijshëm, oksigjen dhe karburant për raketat kozmike, të mjaftueshme për të...