KATEGORIA

SONDAZH

Lajmet e fundit

COVID-19 shpërthen në komisariatin e Elbasanit. Transportohet me urgjencë për në Sanatorium efektivi i “Shqiponjave”

Preken nga Covid-19 dy punonjës të Drejtorisë së Policisë në Elbasan. Mësohet se të infektuarit janë një oficer dhe një efektiv i skuadrës “Shqiponja”...

Aksident në autostradë, humb jetën një 60-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Maminasit, ku si pasojë e përplasjes nga një automjet ka humbur...

Nxënësi i preu kokën mësuesit për shkak të karikaturave të profetit Muhamet/ Shpërthejnë protesta masive në Francë

Mijëra francezë u mblodhën në të gjithë vendin këtë të Dielë nën thirrjen "Je suis prof" për të refuzuar terrorizmin islamik pas prerjes së...

A do njihen patentat shqiptare në Gjermani?/Rama:”Provimin e kaluam”.

Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se Shqipëria është në pritje të përgjigjes së Berlinit për njohjen e patentave, pasi provimin, tha ai, Tirana...

Nuk vendosën maskën, gjobiten 356 qytetarë, 7 në komisariat pasi refuzuan të japin kartën e ID

Policia e shtetit ditën e sotme në të gjithë vendin ka gjobitur 356 qytetarë, të cilët janë evidentuar pa maskë mbrojtëse për të parandaluar...

Aksidentohen 4 të rinj shqiptarë në Itali, humb jetën 20-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Brescia, Itali. Një makinë me të cilën udhëtonin 4 të rinj shqiptarë, të moshës 19-20...

7 mësues të infektuar me Covid-19 në Elbasan, 20 në karantinë. Ja shkollat ku janë identifikuar

Sot në Elbasan janë regjistruar 14 raste të reja me Covid-19. Nga 14 rastet e shënuara, 7 janë mësues, një në bashkinë Cërrik dhe...

Kush e imagjinonte/ Dikur supermodele, sot mbledh ushqim në kazanë plehrash (Foto)

  Ish-gruaja e yllit të “Baywatch”, Jeremy Jackson u pa së fundmi duke jetuar në rrugët e Venecia Beach, pasi u zhduk nga syri i...

Një nga Elbasani/ Shënohen 3 viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit. 281 raste pozitive

  Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga koronavirusi 3 persona. Me gjithë përpjekjet e mjekëve, fatkeqësisht e...

Dhëndri kujtohet pas një muaji se gruaja nuk ishte e virgjër. Çfarë thotë në polici: Fillimisht i tregova mamasë se…

  Daja i një vajze të re të sapomartuar, dyshohet se kanosi dhe kërcënoi burrin e saj, i cili pas një muaji i martuar u...