KATEGORIA

TOP TEN

Njihuni me 10 fakte për Joe Biden

Joe Biden, Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka pasur një karrierë të gjatë politike, ku ka shërbyer për 36 vjet...

5 ushqimet që gratë duhet të hanë çdo ditë

Të marrësh vendime të shëndetëshme përsa i përket ushqimit është hapi i parë drejt një organizmi gjithashtu të shëndetëshëm. Zgjedhja e ushqimeve të duhura...

8 politikanët më të pasur në Shqipëri

Të gjithë e dimë që politikanët shqiptarë, majtas, djathtas, apo në mes qofshin, krimben në para. Pasuria e tyre është marramendëse dhe kjo duket...

10 këshilla nga ekspertët për raporte të shkëlqyera intime në shtrat

Me kalimin e viteve, pasioni fillestar në çift mund të bjerë, por jeta në shtrat vazhdon gjithmonë të jetë e rëndësishme. Edhe pse seksi, mund...

17 gjërat që burrat duan te gratë

Janë shkruar qindra faqe, mijëra fjalë dhe mbase kurrë nuk do të dimë me siguri se çfarë i lidh vërtet një burrë dhe një...

Forbes rendit 10 sportistët më të paguar të vitit 2020

Revista Forbes ka përditësuar listën me sportistët që arkëtojnë më shumë para dhe për vitin 2020 në krye të renditjes është një emër i...

Tetë gjëra edhe më të rëndësishme se dashuria në një lidhje

Është e thjeshtë të ndjesh që ke rënë në dashuri kokë e këmbë! Një ndjesi e tillë të bën të të duket sikur asgjë...

10 gjërat që bëjnë meshkujt e dashuruar… A jeni dakord?

Dashuria është ndjenja më e bukur që njerëzit përjetojnë. Format dhe mënyrat e shprehjes janë nga më të shumtat dhe ndryshojnë përsa u përket femrave...

10 gjërat që u pëlqejnë të huajve në Shqipëri dhe 10 gjërat që i habisin

Numri i turistëve të huaj po rritet nga viti në vit në Shqipëri. Por, numri i madh që vijnë shohin disa gjëra që ju...

10 gjërat që nuk mund të blihen kurrë me para, sado i pasur të jetë dikush

“Paraja nuk mund ta blejë lumturinë” është një thënie popullore që dëgjojmë rëndomë, por që jo shumë prej nesh e besojnë. Veçanërisht ata që...

Lajmet e fundit