KATEGORIA

VIDEO NEWS

Spitali Librazhd, personeli mjekësor neglizhon orarin e punës

Spitalet  në qytetin e Librazhdit kanë një funksion të rëndësishëm, pasi mbulojnë shërbimet për një numër të madh banorësh. Për shkak të largësisë të spitaleve...

Situatë e rëndë nga Covid-19 në Elbasan, flet shefja epidemiologjisë

Situata me Covid-19 në qarkun e Elbasanit paraqitet mjaft e rënduar.Rëndimi i situatës të pandemisë ka detyruar Ministrinë që të hapë spitalin Covid në...

“Kryqëzimi i vdekjes” në Peqin burim aksidentesh

Kryqëzimi i Gjocaj në Peqin është emërtuar nga vendasit si "kryqëzimi i vdekjes". Prej shumë vitesh në rrugët që lidhin Elbasanin me juglindjen ka patur...

Si po vijon procesi i vaksinimit të bluzave të bardha në Elbasan

Vazhdon vaksinimi i personelit shëndetësor në Qendrën Spitalore “Xhaferr Kongoli” në Elbasan. Prej të shtunës në këtë spital ka nisur vaksinimi i mjekëve dhe...

Ura Peqin-Gjocaj flasin qytetarët, asnjë investim prej 40 vitesh

Ura e vjetër Gjocaj që kalon mbi lumin Shkumbin në Peqin për shkak të amortizimit është bërë burim aksidentesh për kalimtarët dhe individët të...

Kryeministri Edi Rama në Elbasan, nuk prononcohet për mediat/ Covid 5 ende i pahapur

Ka nisur procesi i vaksinimit edhe në qytetin e Elbasanit, ku ka qenë i pranishëm sot dhe kryeministri Edi Rama, i cili ka preferuar...

“Shtrohen” rrugët e Fushëmbretit për Kryeministrin Edi Rama

InfoWebtv ka kryer një vëzhgim në qytetin e Elbasanit mbi infrastrukturën rrugore të lagjes Fushëmbret. Siç shihet edhe nga pamjet rrugët janë në gjendje skandaloze...

Aksident në seri në aksin Elbasan-Metalurgji/Përplasen 5 automjete me njëra-tjetrën

Aksident në seri në autostradën Elbasan-Metalurgji. Nga burimet në vendngjarje aksidenti ka ndodhur pranë ish-qendrës tregtare Orti. Pesë automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në këtë segment...

(FOTO,VIDEO)Skandal!Kohë Covidi,dyndje njerëzish në zyrat e Gjendjes Civile/Nuk respektohet distancimi social

Pamjet që do të shihni nuk duan koment. https://youtu.be/l0xJ8ivy1ic Gjendja Civile prej ditësh në Elbasan është shoqëruar me dyndje nëpër sportelet e zyrave të saj. Dhjetëra individë...

FOTO,VIDEO/Aksident në aksin Tiranë-Durrës/Makina del në krahun e kundërt të rrugës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin Tiranë-Durrës. Siç shihet nga pamjet ekskluzive të infoelbasani.com, një automjet i tipit benz ka dalë në...

Lajmet e fundit