Prej disa ditësh është bërë virale në rrjetet sociale veçanërisht në Tik Tok, kënga “Freestyle” e këngëtarit shqiptar i njohur si “Don Xhon” në bashkëpunimin me Meriton Mjekiqin.

Ritmi i këngës është tepër i këndshëm dhe shumë njërëz në Tik Tok po shpërndajnë video duke kërcyer nën këto ritme.

Këtij trendi nuk i kanë shpëtuar as 3 ushtarë grek, të cilët janë argëtuar me këngën e shqiptarit dhe më pas e kanë shpërndarë në llogarinë e tyre në Tik Tok.

Në videon e mëposhtme shihen ushtarët me uniformën greke duke kërcyer mjaft të kënaqur teksa në sfond dëgjohet “Freestyle” i Don Xhonit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu