Këngëtarja e famshme, Billie Eilish ka qenë në lidhje dashurie me reperin e njohur me emrin e artit 7:AMP dhe emri i vërtetë i të cilit është Brandon Adams. Ajo thotë se lidhja e tyre përfundoi sepse ata nuk donin të njëjtën gjë dhe ndjente se partneri i saj nuk e donte aq shumë veten sa ta donte Billien mjaftueshëm.

Në dokumentarin e ri “The World’s A Little Blurry”, Billie tha se: “Dua të jem e lumtur dhe nuk doja të njëjtat gjëra si ai dhe mendoj se kjo nuk ishte e drejtë për të. Nuk mendoj se duhet të jesh në lidhje e lumtur me gjëra të caktuara ndërsa personi tjetër nuk është shumë i dhënë”.

Billie pranon se po mundohet ta dërgojë Brandonin në terapi, por këtë nuk e do ai. Ajo thotë se nuk e ka harruar dashurinë me të dhe se ende e do.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu