Këtë fillim jave Kledi Kadiu e ka nisur me një lajm të bukur. Familjes së balerinit shqiptar pritet ti shtohet dhe një anëtar tjetër.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Kledi ka dhënë lajmin e bukur se do të bëhet baba për herë të dytë.

Familja jonë do zmadhohet. Në gusht do vijë një gëzim i ri. Jemi jashtezakonisht të lumtur”– shkruan ai krah fotove të bukura me bashkëshorten e tij, Charlote.

Çifti janë prindër të vogëlushes Lea e cila ka mbushur 5 vjeç.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu