Ish-deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij, Brixhida, kanë rezultuar pozitivë ndaj Covid. Lajmi i infektimit është bërë I ditur në Super Sport, pasi ish-deputeti është njëherësh dhe president i skuadrës së Apolonisë.
Mbetet për tu mësuar gjendja shëndetësore e të dyve dhe nëse ish-deputeti ka pasur kontakte me futbollistët e Apolonisë së fundmi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu