Nis beteja mes policisë dhe Lefter Zhidrusë në Elbasan. Pak çaste më parë janë dëgjuar krisma dhe një si shpërthim bombe.

Duket se policia nisi operacionin për kapjen e 71-vjeçarit. Por edhe ai duket se është kundërpërgjigjur me armë.

Ende nuk dihet se çfarë po ndodh.

Mësohet se Lefter Zhidro ka punuar në polici vite më parë dhe mendohet se ai ka dy armë, kallash dhe pistoletë. Beteja vazhdon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu