Jo vetëm me debatet e shumta në parlament dhe në studio të ndryshme televizive, Kujtim Gjuzi arrin të tërheqë vëmendjen e të gjithëve edhe me publikimet e tij në rrjetet sociale.
Gjatë paradites së sotme ai ka publikuar një foto me snajper nga Pogradeci. Gjuzi shihet se po merr shënjestër me armën e tij, por nuk e tregon se kush do të jetë shënjestra e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu