Këngëtarja e njohur dhe e dashur shqiptare Elvana Gjata e cila për një farë kohe mori pak pushime nga bota e artit, është rikthyer me një baladë.

Elvana sot, më 3 shkurt mbush plot 34 vjeç dhe ka qenë një baladë e ndjerë dashurie ajo që e ka rikthyer atë tregun muzikor.

Klipi i këngës i dedikon disa vargje një personi që është zhgënyer nga dashuria, ndërkohë që këngëtarja shfaqet mjaft thjeshtë vetëm me një gotë vere në dorë.

Për kë të jetë vallë ky dedikim?

Prej disa kohësh Elvana Gjata është shkëputur nga muzika, ndërkohë që kohët e fundit këngëtaren e kemi parë  shumë të distancuar dhe nga rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu