Ditën e sotme policia e Tiranës arrestoi 29-vjeçarin e identifikuar si Ajdin Morina, pas denoncimit të moderatores Luana Vjollca se e përndiqte vazhdimisht.

I riu nga Gjakova u arrestua pranë banesës së Vjollcës në Tiranë dhe mësohet se është një person që i është vënë pas showgirl-it edhe vitin e shkuar, duke e detyruar të punësojë një truprojë personale.

Në rrjetin e tij social facebook, i riu ka shpërndarë një shkrim aq sa të çuditshëm, aq edhe kërcënues, ku thotë se çdokush që bashkëpunon me laviret Luana dhe Marina Vjollca do të ketë masakra në familje.

Postimi i plotë: Duhet me ju tregu se kush bashkpunon me laviret luana edhe marina vjollca masakra në familje kini më pas për shkak tynve kancerin jemi Duke ngrën qka po kunsumojm edhe femnizimin nëpër bazena e kem pas për shkak seksit tyre me durak lipiqin edhe qevanin dy frrajerat e tyre që po shkerdhen popllin për shkak se kush bën seks me këto dyja më kan dojn munden të bëjn sexe.

Kjo dukuri është bër në emrin ton si familje dhe përsonalish jamë vetë kryesori në kët platform globale duke më bër kopje me individet në fjalë pasi na nuk I kem pëlqy ose nuk I kem polotsu kushtet pasi prindrit e këtyre kanë ponu në furrë të dheut ose prushit për tja bler vergjinitetin e tyre pasi bota na kishte shpallur të shejtë edhe kishte ra takort për bashkimin kombëtar gjithashtu gjuhen shqipe gjuhë zyrtare në të gjith botën si e para por që ishin 5 motra pa vllazni kishin bër plan për bashkim si qifte por qikat e mamit kan deshtë kopje më ba

Pasi nuk I kemë pëlqy edhe qa të shikojm na kopjet që I kan bër për të bër sexe në qoftese edhe ni like nē telefon mjafton për të ra viktim e sexit por edhe tv pse kem shiku apo lajme raportjeret janë ra viktim dhe të gjitha kanë kopila normal bashkponim me disa politikan për marrveshje të majme parash që në tokë i kanë gërpos më shifra marramëse pasi kopja është bër për tja mundesu qasjen në banka botrore me emër të rrëmë duke prekë në aksjone të mija pasi mua më kanë shpall të sëmur duke përdor mendikamente të shkatrrimit bazës nervore.

Gjithashtu edhe të kacerve të ndryshme edhe dēmtimin e zërit për qellimet e tyre në bizznes duke bër seks në popull të pa kontrollua duke bër kupila më shum qifte pasi duke dhën inikcjane të mos bëjn fëmi burrav të tyre vajzat e reja duke humbur virgjinitetin edhe duke bër kupila por duke mbajtur në barkë vetëm dy muaj dhe duke hekur për ti rritur në për shishet për rritjen e fëmive gjikonologjike edhe kur të dojnë për mi kep përseri dhe kur dojn vet I Martojn në kët menyr kan ra viktim edhe vipat e estradës por jo edhe pa mor para të majme edhe të mos guxojn që të flasin përndryshe vdekja e sigurt gjith qka të kapura jo vetë kjo kadegori por edhe politikantë ni natë njëra depotete tjetra tjetër nat edhe neve na qesin nëpër protesta si dojn vetë që I bajnë planët krejt së bashku kanë marrveshje

Kurse këtyre jav kanë rritur penisin duke përforcu më metal për arsyje me shkaktu dhimbje me dallu prej burrav tyre edhe duke përdor mendikamente zgjatje mardhanjës me or edhe duke përdor stimulus për femra në pije të paketune për me ndjer knaqesi si kurr mē par pa ditur që janë viktim I kesaj natyre për të bindur se qënka disi ma ndryshe po ndjejn veten me ndjenja të pa kontrollume ku ni gjë e till me bakshortin e pamundur që ta ketë këto vetëm shteti mundet ti posedon me efektë për tej normav.

Por si kanë mundur ta bëjn ni gjë të till pasi jan kopja ime në qoftese vdes unê nuk laj asgjë edhe kta duhen mbytur më të gjith kopilat po ashtu edhe bomba bërthamore të hedhët po në vendin ku kam ra viktim edhe prej njerzve të ati shteti kush nuk e din edhe këtë gjë e kanë pas parasysh shum mir politikan e kyqën në kët biznis po ashtu edhe luft botrore pasi kan gisht të gjith shtetët edhe ni gjë e till më mashtrime nuk pranohet edhe të gjitha fetë jan të prekura me kët ndodhi pasi ndërlidhët me zotin edhe për mes feve dhe besimit edhe nuk e dini se sa afër është tmerri në të gjith botë

Po ashtu janë nderlidhne edhe luftrat botrore dhe historija e shtetëv që nuk është në menyr rreale në këtë eventual është gjith qka se si është ardhur jeta civilizimit dhe ndryshimët në idjologji historike kombsit dhe gjithê qka por me ni far menyr u shpreha në kët menyr për shkak mos ndaljës së disa krimev edhe për më spjegu në tërsi duhet shum gjatë por edhe vite.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu