I riu që shihni në foto është Indrit Zekthi nga Belshi. 23 vjeçari gjeti vdekjen mbrëmjen e kaluar në aksin Cërrik-Belsh pasi makina e tij doli nga rruga dhe u përmbys në anë të saj.

Nga fotot duket se ai ishte i pasionuar pas makinave.

Cërrik/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu