Një aksident tragjik është shënuar së fundmi në Itali, ku një i ri shqiptar dhe miku i tij italian kanë gjetur vdekjen. Ata po udhëtonin me një automjet tip Peugeot, por kanë dalë nga rruga e për pasojë janë përplasur me murin rrethues të varrezave.

Viktimat janë identifikuar si Dante Cappai dhe Enrik Vuka, 23 dhe 25 vjeç. Deri më tani dyshohet se humbja e kontrollit të mjetit ka ardhur për shkak të motit të keq. Pasagjeri Dante Cappai vdiq menjëherë, ndërsa shqiptari ndërroi jetë në spital.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu