Një person ka gjetur vdekjen në Kukës, në vendin ku po ndërtohet aeroporti i këtij qyteti. Burime ekskluzive bëjnë me dije për se personi, i cili punonte në aeroport është shtypur nga një mjet i rëndë, ndërsa ngjarja dyshohet se ka ndodhur nga pakujdesia.

Burimet saktësojnë se viktima kishte nisur punë në aeroport gjatë ditës së djeshme, dhe është përballur me këtë fakt tragjik.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu