Fakulteti i Histori-Filologjisë ka marrë këtë të hënë vendimin për një mundësi të dytë për të gjithë studentët të cilët nuk mund të marrin pjesë në sezonin e parë.

Bëhet me dije se vendimi është marrë pas bisedimeve të Ministrisë së Arsimit dhe Rektorit të Universitetit të Tiranës.

Sipas vendimit sezoni ekstra do të zhvillohet nga data 15-21 mars 2021.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu