Kryebashkiaku i Librazhdit Kastriot Gurra ka dalë pozitiv me koronavirus.

Lajmi është konfirmuar nga vetë kryebashkiaku i cili ka deklaruar se tamponi i ka dalë pozitiv.

Kryebashkiaku u shpreh se ka simptoma të lehta dhe është mirë me shëndet. Ai do të vazhdojë të drejtojë bashkinë në kushte karantine.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu