Një sherr ka ndodhur në një familje në zonën e Laprakës në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur. Mësohet se një 27-vjeçar i identifikuar si Petrit Avdillari ka plagosur me thikë kunatën e tij dhe ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.  Mësohet se i riu ka qëlluar tre herë me thikë kunatin e tij Denis Zi, i cili është dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rënduar shëndetësore.

Policia po punon për arrestimin e autorit të ngjarjes, i cili pas plagosjes është larguar nga banesa.

Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu