Nga e hëna e javës që vjen, për nëntë ditë rresht, Qendra e Shërbimeve Arsimore hap dyert për testimin e 1283 infermierëve që janë në pritje për të filluar punë. Por, së pari, do të bëhet një renditje e tyre, duke i dhënë shansin për punë të parit qëmerr më shumë pikë.

Praktikisht, punësimi i tyre varet nga vendet vakante që do të krijohen deri në momentin që të bëhet portali i vitit pasues ku ata që dëshirojnë më tepër pikëritestohen, ndërsa të tjerët mund të futen sërish në garë me pikët e grumbulluara. Në thelb, portali “Infermierë për Shqipërinë” funksionon i njëjtë me atë të mësuesve, nisur shtatë vite më parë. Por, këtë vit, për shkak të pandemisë vjen me masa e rregulla të reja. Ndonëse kompjuterët janë të vendosur larg njëri-tjetrit me qëllim për të shmangur komunikimet, infermierët duhet të kenë me vete veç dokumenteve identifikuese dhe tarifës së provimit prej 3 mijë lekësh, edhe maskë e doreza.

Çdo mjet tjetër, celular, çantë apo sende personale përveç stilolapsit, nuk lejohet as në ambientet e jashtme të QSHA-së. Gazeta boton listën e plotë të atyre që garojnë për punë bashkë me datën dhe orën e testimit. Infermierët duhet të kenë parasysh paraqitjen së paku 30 minuta përpara bashkë me dokumentet e kërkuara.

Mungesa, qoftë e njërit prej tyre nuk mundëson pjesëmarrjen në provim edhe pse tarifa është paguar. Provimi është i gjithi me alternativa dhe rezultati i testimit jepet vetëm pak minuta më vonë. Më pas, është portali “Infermierë për Shqipërinë” ai që mbledh pikët e testimit dhe të dosjes personale tëçdo kandidati për punë për të bërë renditjen e më të mirëve që punësohen me krijimin e vendeve të lira. Vetëm pak ditë më parë, nga njëstudio televizive, ministrja e Shëndetësisë, OgertaManastirliu, lajmëroi se me hapjen e spitaleve Covid 3 dhe 4 (në rast se do të jetë e nevojshme) do të rekrutohen staf infermierik që do të merret nga ky portal.

LISTA E INFERMIEREVE QE TESTOHEN

Nr Emër Atësi Mbiemër Orari
1 Abdyl Nebi Zeqja 19.10.2020 09:00
2 Adela Pali Zaka 19.10.2020 09:00
3 Adelajda Luan Toromani 19.10.2020 09:00
4 Adelina Refat Kosova 19.10.2020 09:00
5 Adeljada Arben Tashi 19.10.2020 09:00
6 Adiola Maliq Ceka 19.10.2020 09:00
7 Admir Shaban Senaj 19.10.2020 09:00
8 Adolf Ilirjan Xhelo 19.10.2020 09:00
9 Adriana Zeni Spaho 19.10.2020 09:00
10 Aferdita Rakip Pergjegji 19.10.2020 09:00
11 Aferdita Baftjar Ibrahimllari 19.10.2020 09:00
12 Afërdita Zenun Prelaj 19.10.2020 09:00
13 Afërdita Hekuran Elezi 19.10.2020 09:00
14 Agena Vladimir Maliqaj 19.10.2020 09:00
15 Agerta Gezim Manaj 19.10.2020 09:00
16 Agetina Anton Ndreca 19.10.2020 09:00
17 Aida Sabri Çokaj 19.10.2020 09:00
18 Aida Dyle Bushati 19.10.2020 09:00
19 Aida Kujtim Isufi 19.10.2020 09:00
20 Aida Xhemal Hoxhaj 19.10.2020 09:00
21 Ajsina Muhamer Hamolli 19.10.2020 09:00
22 Alba Krenar Menaj 19.10.2020 09:00
23 Alba Perparim Zeqollari(Lickollari) 19.10.2020 09:00
24 Alban Zihni Muci 19.10.2020 09:00
25 Albana Ermont Balil 19.10.2020 09:00
26 Albana Ahmet Kuka 19.10.2020 09:00
27 Albana Ferit Hasanaj 19.10.2020 09:00
28 Albana Vladimir Ajdini 19.10.2020 09:00
29 Albana Spiro Hazizi 19.10.2020 09:00
30 Albert Agim Hida 19.10.2020 09:00
31 Albina Hilli Pupi 19.10.2020 09:00
32 Albina Ahmet Ҫili(Smaka) 19.10.2020 09:00
33 Albina Vedat Lleshi 19.10.2020 09:00
34 Albiona Kliment Meta 19.10.2020 09:00
35 Alda Vasil Bërdufi 19.10.2020 09:00
36 Alda Venetik Mehmeti 19.10.2020 09:00
37 Alda Refat Veli(Daja) 19.10.2020 09:00
38 Aldair Eduard Ademi 19.10.2020 09:00
39 Aldi Saimir Mamo 19.10.2020 09:00
40 Aldi Gjergj Biba 19.10.2020 09:00
41 Aldo Xheladin Kadiu 19.10.2020 09:00
42 Aldo Thanas Nikolla 19.10.2020 09:00
43 Aleksa Ilirjan Stefanidhi 19.10.2020 09:00
44 Alfred Agim Ballabani 19.10.2020 09:00
45 Algiza Luan Nurcelli(Becoku) 19.10.2020 09:00
46 Ali Selman Meli 19.10.2020 09:00
47 Alis Abdullah Sylja 19.10.2020 09:00
48 Aljona Kastriot Jaupllari 19.10.2020 09:00
49 Alkeda Kastriot Caca 19.10.2020 09:00
50 Alketa Hajdar Toro 19.10.2020 09:00
51 Alketa Hatem Xhaferaj 19.10.2020 11:30
52 Alketa Gani Idrizi 19.10.2020 11:30
53 Alma Mersim Domi 19.10.2020 11:30
54 Alma Ismet Gashi(Arifaj) 19.10.2020 11:30
55 Alma Ali Shkurti(Protoduari) 19.10.2020 11:30
56 Alma Hajredin Topi 19.10.2020 11:30
57 Alma Hazis Ruci 19.10.2020 11:30
58 Alma Besnik Brami 19.10.2020 11:30
59 Alpolena Izet Sulanjaku 19.10.2020 11:30
60 Altin Ymer Ceka 19.10.2020 11:30
61 Altin Nazmi Hasbajrami 19.10.2020 11:30
62 Amarda Shpetim Veliu 19.10.2020 11:30
63 Amarilda Behar Kristo(Hoxha) 19.10.2020 11:30
64 Amarilda Astrit Qato 19.10.2020 11:30
65 Amarilda Samedin Dhembi 19.10.2020 11:30
66 Amarildo Durim Behaj 19.10.2020 11:30
67 Amarildo Naim Rrushi 19.10.2020 11:30
68 Ana Eduart Terziu 19.10.2020 11:30
69 Ana Sazan Mitro 19.10.2020 11:30
70 Anastasia Nikolla Puriqi 19.10.2020 11:30
71 Anauela Xhelal Yzeiri 19.10.2020 11:30
72 Andelina Shkelqim Bica 19.10.2020 11:30
73 Andiola Agim Madhi 19.10.2020 11:30
74 Andrea Hamit Nergjoni 19.10.2020 11:30
75 Andrea Ali Cibuku 19.10.2020 11:30
76 Anduela Petrit Elezi 19.10.2020 11:30
77 Aneta Nasi Mile 19.10.2020 11:30
78 Angjelina Selim Mustafaj 19.10.2020 11:30
79 Anila Nazmi Mecaj 19.10.2020 11:30
80 Anila Seit Spahiu 19.10.2020 11:30
81 Anila Novruz Mehmeti 19.10.2020 11:30
82 Anila Anastas Berisha(Dedja) 19.10.2020 11:30
83 Anila Agim Uku 19.10.2020 11:30
84 Anisa Hasan Mani 19.10.2020 11:30
85 Anisa Selaudin Sherifaj 19.10.2020 11:30
86 Anisa Mikal Mone 19.10.2020 11:30
87 Anisa Rrahman Sharka 19.10.2020 11:30
88 Anisa Andon Bani 19.10.2020 11:30
89 Anisa Kadri Tanushi 19.10.2020 11:30
90 Anisa Nuri Bracja 19.10.2020 11:30
91 Anisa Sokol Gashi 19.10.2020 11:30
92 Anisa Sejdin Hasula 19.10.2020 11:30
93 Anisa Viron Oboni(Llapa) 19.10.2020 11:30
94 Anita Aqif Merja(Xherahu) 19.10.2020 11:30
95 Anita Bajram Braushi 19.10.2020 11:30
96 Anselm Besim Bashi 19.10.2020 11:30
97 Antinida Jetmir Tabaku (Beqiri) 19.10.2020 11:30
98 Antiomi Idajet Lamaj 19.10.2020 11:30
99 Antoneta Qazim Caka(Çuni) 19.10.2020 11:30
100 Antonila Gani Hoxha 19.10.2020 11:30
101 Antonio Fatmir Sheqi 19.10.2020 14:00
102 Anxhela Bilbil Disani(Cobo) 19.10.2020 14:00
103 Anxhela Ferdinant Gjini 19.10.2020 14:00
104 Anxhela Shkëlqim Kryemadhi 19.10.2020 14:00
105 Anxhela Qemal Ibrahimi 19.10.2020 14:00
106 Anxhela Nijazi Bejkollari 19.10.2020 14:00
107 Anxhela Bardhyl Hoxhaj 19.10.2020 14:00
108 Anxhela Lile Duro 19.10.2020 14:00
109 Anxhela Nezir Nezhaj 19.10.2020 14:00
110 Anxhela Novruz Kanaj 19.10.2020 14:00
111 Anxhela Myslim Lama 19.10.2020 14:00
112 Anxhela Ylli Shtembari 19.10.2020 14:00
113 Anxhela Feti Barjamaj 19.10.2020 14:00
114 Anxhela Durim Buzi 19.10.2020 14:00
115 Anxhela Haxhi Kuka 19.10.2020 14:00
116 Anxhela Gramos Beqaraj 19.10.2020 14:00
117 Anxhela Flori Rama 19.10.2020 14:00
118 Anxhela Dilaver Saraçi 19.10.2020 14:00
119 Anxhela Kujtim Xhanaku 19.10.2020 14:00
120 Anxhela Osman Mançe 19.10.2020 14:00
121 Anxhela Artur Sadik 19.10.2020 14:00
122 Anxhela Perparim Hoxha 19.10.2020 14:00
123 Anxhela Hekuran Toska 19.10.2020 14:00
124 Aranit Llukman Ademaj 19.10.2020 14:00
125 Arb Gijafet Kingji 19.10.2020 14:00
126 Arbër Zeni Taragjini 19.10.2020 14:00
127 Arbër Astrit Bufi 19.10.2020 14:00
128 Arbiola Musllim Aliko 19.10.2020 14:00
129 Ardi Josif Kristani 19.10.2020 14:00
130 Ardiana Shefki Skura 19.10.2020 14:00
131 Ardis Tahir Meti 19.10.2020 14:00
132 Ardisa Agim Shkurti 19.10.2020 14:00
133 Ardit Kostandin Berdufi 19.10.2020 14:00
134 Ardita Jetmir Krasniqi 19.10.2020 14:00
135 Ardjana Elmaz Zyberaj 19.10.2020 14:00
136 Ardjola Bashkim Graca 19.10.2020 14:00
137 Areta Bashkim Xhajku 19.10.2020 14:00
138 Argjiro Viktor Zisi 19.10.2020 14:00
139 Arian Pilo Marko 19.10.2020 14:00
140 Arian Fadil Gjata 19.10.2020 14:00
141 Arianit Tahir Mema 19.10.2020 14:00
142 Arif Mehmet Kaca 19.10.2020 14:00
143 Arjan Hasan Bufi 19.10.2020 14:00
144 Arjan Enver Basha 19.10.2020 14:00
145 Arjana Jahe Colja 19.10.2020 14:00
146 Arjana Xhelal Drita 19.10.2020 14:00
147 Arjet Selman Hysa 19.10.2020 14:00
148 Arjol Aleksander Kapedani 19.10.2020 14:00
149 Arjola Agron Putro(Shushari) 19.10.2020 14:00
150 Arjola Adriatik Malka 19.10.2020 14:00
151 Arjola Yzeir Qorri 20.10.2020 09:00
152 Arjona Damin Rakipi 20.10.2020 09:00
153 Arjona Agim Doda 20.10.2020 09:00
154 Arlind Sokrat Bani 20.10.2020 09:00
155 Arlind Dervish Dervishaj 20.10.2020 09:00
156 Arlinda Arben Kullolli 20.10.2020 09:00
157 Arlinda Hysni Brazhda 20.10.2020 09:00
158 Armela Arben Kuka 20.10.2020 09:00
159 Armela Nexhmi Zylfo 20.10.2020 09:00
160 Armela Xhevair Hoxha 20.10.2020 09:00
161 Armela Panajot Tomorri 20.10.2020 09:00
162 Armela Nikollaq Llambro 20.10.2020 09:00
163 Arsen Bardhul Fejza 20.10.2020 09:00
164 Arsilda Eqerem Beluli(Shurdha) 20.10.2020 09:00
165 Artenca Xhevit Goli 20.10.2020 09:00
166 Artenisa Albert Pinderi(Lame) 20.10.2020 09:00
167 Artiola Vullnet Hasan 20.10.2020 09:00
168 Artjola Gezim Doda 20.10.2020 09:00
169 Artjola Hysni Isufaj 20.10.2020 09:00
170 Artur Bashkim Koçiaj 20.10.2020 09:00
171 Artur Latif Nogu 20.10.2020 09:00
172 Asllan Hasbi Luka 20.10.2020 09:00
173 Atika Ali Kadi 20.10.2020 09:00
174 Atli Xhavit Qoka 20.10.2020 09:00
175 Aurel Lefter Leka 20.10.2020 09:00
176 Aurela Feti Cobo 20.10.2020 09:00
177 Aurora Zenel Berbiu 20.10.2020 09:00
178 Aurora Abaz Hoti 20.10.2020 09:00
179 Aurora Hajri Lame(Nanushi) 20.10.2020 09:00
180 Bajram Sami Maroshi 20.10.2020 09:00
181 Bardhok Pavlin Rajta 20.10.2020 09:00
182 Bardhoke Mëhill Kavalli 20.10.2020 09:00
183 Batishe Fatush Toçilla 20.10.2020 09:00
184 Behar Kasam Selimaj 20.10.2020 09:00
185 Bekim Jupe Lazaj 20.10.2020 09:00
186 Berti Mina Poshnjari 20.10.2020 09:00
187 Besalba Besnik Kotreli 20.10.2020 09:00
188 Besim Mustafa Hajdini 20.10.2020 09:00
189 Besim Haxhi Dervishi 20.10.2020 09:00
190 Besime Liman Nerguti 20.10.2020 09:00
191 Besjana Blerim Sula 20.10.2020 09:00
192 Besjana Skender Pema 20.10.2020 09:00
193 Besmira Ivzi Malasi 20.10.2020 09:00
194 Besmira Adem Cenolli 20.10.2020 09:00
195 Bionkida Akil Biçaku 20.10.2020 09:00
196 Bledar Filip Vukaj 20.10.2020 09:00
197 Bledar Fatmir Shpata 20.10.2020 09:00
198 Bledi Agron Telha 20.10.2020 09:00
199 Bleona Hamit Ramsaliu 20.10.2020 09:00
200 Bleona Genc Haka 20.10.2020 09:00
201 Bleona Kristo Hoxha 20.10.2020 11:30
202 Blerim Ramazan Qyshka 20.10.2020 11:30
203 Blerina Leke Prenga 20.10.2020 11:30
204 Blerina Rexhep Meda 20.10.2020 11:30
205 Blerina Myfit Mamo 20.10.2020 11:30
206 Blerina Hamit Rabaj 20.10.2020 11:30
207 Blerina Kujtim Berberi 20.10.2020 11:30
208 Blerina Qamil Halili(Latifi) 20.10.2020 11:30
209 Blerina Ardian Varfi 20.10.2020 11:30
210 Blerina Bajram Çepa 20.10.2020 11:30
211 Blerina Bujar Alliu 20.10.2020 11:30
212 Blerta Sami Lifo 20.10.2020 11:30
213 Blerta Xhelal Laçi 20.10.2020 11:30
214 Blerta Nias Sela 20.10.2020 11:30
215 Blerta Kujtim Gjelaj(Çukaj) 20.10.2020 11:30
216 Blerta Ajet Shehaj 20.10.2020 11:30
217 Blerta Albert Pinderi 20.10.2020 11:30
218 Blertkena Eqerem Lalollari 20.10.2020 11:30
219 Boriana Gazmend Voka 20.10.2020 11:30
220 Brixhilda Nikolin Lleshaj 20.10.2020 11:30
221 Bronilda Xhemal Cani 20.10.2020 11:30
222 Bruna Andrea Avrami 20.10.2020 11:30
223 Brunilda Shefqet Kovaçi 20.10.2020 11:30
224 Brunilda Petrit Mançellari 20.10.2020 11:30
225 Brunilda Artan Doku 20.10.2020 11:30
226 Brunilda Mehmet Salaj 20.10.2020 11:30
227 Brunilda Beqir Jahaj 20.10.2020 11:30
228 Brunilda Vasil Qefa 20.10.2020 11:30
229 Brunilda Zoi Stefa 20.10.2020 11:30
230 Brunilda Aleks Proko 20.10.2020 11:30
231 Brunilda Mehedi Cani(Karina) 20.10.2020 11:30
232 Bukurie Daut Xhyra(Pepa) 20.10.2020 11:30
233 Bukurie Ali Stafa 20.10.2020 11:30
234 Bukurie Arif Hasfatija (Sulaj) 20.10.2020 11:30
235 Bukurije Ramazan Bode 20.10.2020 11:30
236 Burbuqe Stavri Kërçyku 20.10.2020 11:30
237 Caush Veiz Celaj 20.10.2020 11:30
238 Çezar Qamil Hoxhaj 20.10.2020 11:30
239 Ciljeta Sali Rrustaj/Zere 20.10.2020 11:30
240 Dajana Besnik Çekerku 20.10.2020 11:30
241 Dajana Sabri Blushi 20.10.2020 11:30
242 Dajana Yzedin Mema 20.10.2020 11:30
243 Dajana Genci Haxhi 20.10.2020 11:30
244 Daniel Yllson Koro 20.10.2020 11:30
245 Daniela Agim Xhemaj 20.10.2020 11:30
246 Daniela Shkëlqim Çapuni 20.10.2020 11:30
247 Danila Tom Gjoka 20.10.2020 11:30
248 Danjela Thanas Bezhani 20.10.2020 11:30
249 Dardana Musli Gjongecaj 20.10.2020 11:30
250 Dashurie Rasim Krrashi 20.10.2020 11:30
251 Dea Adriatik Skrapi 20.10.2020 14:00
252 Dejana Andon Ҫalamani 20.10.2020 14:00
253 Denada Gramos Velika 20.10.2020 14:00
254 Denada Enver Bregu 20.10.2020 14:00
255 Denalda Ndriçim Meta 20.10.2020 14:00
256 Denalda Petrit Kapa 20.10.2020 14:00
257 Denalda Saimir Kasa 20.10.2020 14:00
258 Deniada Ilir Caushi 20.10.2020 14:00
259 Denis Zyhdi Gjoshi 20.10.2020 14:00
260 Denis Lulzim Cani 20.10.2020 14:00
261 Denisa Riza (Malaj)Çelaku 20.10.2020 14:00
262 Denisa Dritan Sula 20.10.2020 14:00
263 Denisa Qazim Lami 20.10.2020 14:00
264 Denisa Xhavit Dani 20.10.2020 14:00
265 Denisa Kujtim Llaha 20.10.2020 14:00
266 Denisa Ismail Rrokaj 20.10.2020 14:00
267 Denisa Engjell Topi 20.10.2020 14:00
268 Denisa Mehmet Muca 20.10.2020 14:00
269 Denisa Bedri Balla 20.10.2020 14:00
270 Denisa Ilirjan Sula 20.10.2020 14:00
271 Denisa Vasil Zenelak 20.10.2020 14:00
272 Denisa Ajet Shehu 20.10.2020 14:00
273 Desilda Agron Berushi 20.10.2020 14:00
274 Devis Luan Malkë 20.10.2020 14:00
275 Dhimitraq Stavri Sheqi 20.10.2020 14:00
276 Dhurata Xhavit Shehu 20.10.2020 14:00
277 Dhurata Neim Karemani 20.10.2020 14:00
278 Dhurata Rexhep Veliaj 20.10.2020 14:00
279 Dhurata Muharrem Prifti 20.10.2020 14:00
280 Diamant Gëzim Hamzallari 20.10.2020 14:00
281 Dije Muharrem Gjermizi 20.10.2020 14:00
282 Dionis Qemal Rrapa 20.10.2020 14:00
283 Dionis Hekuran Ymeri 20.10.2020 14:00
284 Dona Xhemal Gjoka 20.10.2020 14:00
285 Donald Sulo Hima 20.10.2020 14:00
286 Donalda Dashmir Lala 20.10.2020 14:00
287 Doniljan Nevruz Reso 20.10.2020 14:00
288 Dorela Përparim Tërnova 20.10.2020 14:00
289 Dorela Baftjar Erindi 20.10.2020 14:00
290 Dorian Musa Xhauri 20.10.2020 14:00
291 Dorian Sinan Mera 20.10.2020 14:00
292 Dorian Gezim Xhialli 20.10.2020 14:00
293 Dorina Hasan Muja 20.10.2020 14:00
294 Dorina Agim Qyra 20.10.2020 14:00
295 Dorina Afrim Shehu 20.10.2020 14:00
296 Dorina Josif Tacja 20.10.2020 14:00
297 Dorisa Celnik Kllezi 20.10.2020 14:00
298 Dorjan Faslli Halili 20.10.2020 14:00
299 Dorjan Luan Ruçi 20.10.2020 14:00
300 Dorjana Qazim Guxholli 20.10.2020 14:00
301 Drilona Ndoc Zefi 21.10.2020 09:00
302 Drilona Dervish Selimi 21.10.2020 09:00
303 Drita Kujtim Kastrati 21.10.2020 09:00
304 Drita Pjeter Gjoni 21.10.2020 09:00
305 Dritan Sulejman Geci 21.10.2020 09:00
306 Dritan Marash Qafarena 21.10.2020 09:00
307 Dritan Kaso Tosuni 21.10.2020 09:00
308 Eda Frederik Pepkola 21.10.2020 09:00
309 Ediola Zef Abduli 21.10.2020 09:00
310 Edison Llukan Toslluku 21.10.2020 09:00
311 Edison Neki Nazeraj 21.10.2020 09:00
312 Edlira Nezir Jaupaj 21.10.2020 09:00
313 Edmond Bajram Kaja 21.10.2020 09:00
314 Edona Besnik Vela 21.10.2020 09:00
315 Edona Edmond Xhafa 21.10.2020 09:00
316 Edona Elez Skënderi 21.10.2020 09:00
317 Edona Nezir Mulgeci 21.10.2020 09:00
318 Eduart Tetem Izvori 21.10.2020 09:00
319 Edvald Tomorr Rama 21.10.2020 09:00
320 Edvin Lufti Hoxhaj 21.10.2020 09:00
321 Edvina Myslim Plaka 21.10.2020 09:00
322 Edviola Petrit Ndoj 21.10.2020 09:00
323 Eftalie Fatos Sopaj 21.10.2020 09:00
324 Egland Ylli Bicaku 21.10.2020 09:00
325 Eglantin Gurali Iljas 21.10.2020 09:00
326 Eglantin Gezim Tufa 21.10.2020 09:00
327 Eglantina Flamur Dërkalila 21.10.2020 09:00
328 Eglentina Josif Dedja 21.10.2020 09:00
329 Ejona Xhafer Hasanaj 21.10.2020 09:00
330 Eklentina Gëzim Llagjaçi 21.10.2020 09:00
331 Ela Genci Cobaj 21.10.2020 09:00
332 Eladjola Bashkim Kako(Sota) 21.10.2020 09:00
333 Elca Mestan Kapaj 21.10.2020 09:00
334 Elca Naum Ranxha 21.10.2020 09:00
335 Elda Gjergji Paskal 21.10.2020 09:00
336 Elda Nehat Memaj 21.10.2020 09:00
337 Elda Agron Yzeiraj 21.10.2020 09:00
338 Elda Sefer Ozuni 21.10.2020 09:00
339 Elda Shpetim Matoja(Lamcja) 21.10.2020 09:00
340 Eldi Hyso Muhaj 21.10.2020 09:00
341 Eldi Gori Peci 21.10.2020 09:00
342 Eldist Fiqiri Mesiti 21.10.2020 09:00
343 Eldlira Kadri Poci(Latifi) 21.10.2020 09:00
344 Elena Mite Kullolli 21.10.2020 09:00
345 Eleni Dhimitraq Myzeqari 21.10.2020 09:00
346 Elidiana Halit Filja(Çopa) 21.10.2020 09:00
347 Elidona Anton Rica 21.10.2020 09:00
348 Elidona Gjovalin Rrapi 21.10.2020 09:00
349 Eligerta Vezir Meta 21.10.2020 09:00
350 Elion Artur Kaçani 21.10.2020 09:00
351 Eliona Dush Hajdaraj 21.10.2020 11:30
352 Eliona Bujar Muraci 21.10.2020 11:30
353 Eliona Pasho Leka 21.10.2020 11:30
354 Elisa Deli Rukaj 21.10.2020 11:30
355 Elisabeta Andrea Prifti 21.10.2020 11:30
356 Elisabeta Imer Reci 21.10.2020 11:30
357 Eljesa Ardian Xherah 21.10.2020 11:30
358 Eljona Ismail Kuka(Llapushi) 21.10.2020 11:30
359 Elmira Mhill Llleshaj 21.10.2020 11:30
360 Elona Asllan Gjini 21.10.2020 11:30
361 Elona Ramazan Balliu 21.10.2020 11:30
362 Elona Lulezim Xhuti (Shkembi) 21.10.2020 11:30
363 Elona Anesti Topçiu 21.10.2020 11:30
364 Elsa Bajram Çelepija 21.10.2020 11:30
365 Elsa Osman Osmani 21.10.2020 11:30
366 Elsa Jorgji Shqau 21.10.2020 11:30
367 Elsid Kastriot Gjokaj 21.10.2020 11:30
368 Elson Haxhi Methasa 21.10.2020 11:30
369 Eltjona Barjam Duraj 21.10.2020 11:30
370 Elton Pilo Mihali 21.10.2020 11:30
371 Elton Tefik Cima 21.10.2020 11:30
372 Elvina Adem Bruçi 21.10.2020 11:30
373 Elvisa Gjergji Gusho 21.10.2020 11:30
374 Elxhirjan Veli Lumshi 21.10.2020 11:30
375 Emanuela Gjin Deda 21.10.2020 11:30
376 Emanuela Telha Myftaraj 21.10.2020 11:30
377 Emanuela Enver Muka 21.10.2020 11:30
378 Emanuela Skender Gjyla 21.10.2020 11:30
379 Emblema Fadil Azisllari 21.10.2020 11:30
380 Emel Maki Gega 21.10.2020 11:30
381 Emiana Naim Balla 21.10.2020 11:30
382 Emil Ajet Axhami 21.10.2020 11:30
383 Emiliano Zenel Elhyka 21.10.2020 11:30
384 Emiljana Zamazan Qevani (Xibraku) 21.10.2020 11:30
385 Enailda Enver Lami 21.10.2020 11:30
386 Endri Hysni Lila 21.10.2020 11:30
387 Endri Vladimir Rroshi 21.10.2020 11:30
388 Endri Surja Rustani 21.10.2020 11:30
389 Endrit Përparim Agalliu 21.10.2020 11:30
390 Enea Jorgji Bozdo 21.10.2020 11:30
391 Eneida Abdyl Muça 21.10.2020 11:30
392 Eneida Pëllumb Demerxhiu 21.10.2020 11:30
393 Enerid Sali Canaj 21.10.2020 11:30
394 Engjell Dervish Sheferri 21.10.2020 11:30
395 Engjellushe Imer Bajrami 21.10.2020 11:30
396 Englant Andon Ndreka 21.10.2020 11:30
397 Englantina Zyleftar Hoxha 21.10.2020 11:30
398 Eni Filip Zefi 21.10.2020 11:30
399 Enita Ibrahim Yryku 21.10.2020 11:30
400 Enkela Diliman Murataj 21.10.2020 11:30
401 Enkeleda Bujar Preçi 21.10.2020 14:00
402 Enkeleda Hizer Zyka 21.10.2020 14:00
403 Enkeleda Sali Rexha 21.10.2020 14:00
404 Enkeleda Petrit Lalaj 21.10.2020 14:00
405 Enkeleda Astrit Toska 21.10.2020 14:00
406 Enkeleda Dashamir Reçi 21.10.2020 14:00
407 Enlison Engjell Zeneli 21.10.2020 14:00
408 Entela Besim Daçi 21.10.2020 14:00
409 Entela Neshat Kodra 21.10.2020 14:00
410 Entela Besim Qemali(Dardha) 21.10.2020 14:00
411 Enxhi Gezim Reka 21.10.2020 14:00
412 Enxhi Robert Dimo(Zeqo) 21.10.2020 14:00
413 Era Flamur Osmanllari 21.10.2020 14:00
414 Eraldi Pandi Strati 21.10.2020 14:00
415 Eraldi Arben Brici 21.10.2020 14:00
416 Eraldo Qirjako Cipi 21.10.2020 14:00
417 Eranda Agustin Shahaj 21.10.2020 14:00
418 Erblin Naim Skarra 21.10.2020 14:00
419 Erblina Besnik Hoxhalaze 21.10.2020 14:00
420 Erblina Lirim Sino 21.10.2020 14:00
421 Erdis Përparim Harizi 21.10.2020 14:00
422 Erenita Mikail Dumi 21.10.2020 14:00
423 Ergest Arben Naci 21.10.2020 14:00
424 Ergest Qerim Nukaj 21.10.2020 14:00
425 Ergi Beqir Hida 21.10.2020 14:00
426 Ergus Marko Marko 21.10.2020 14:00
427 Ergys Kujtim Faslija 21.10.2020 14:00
428 Eri Halit Filja(Çopa) 21.10.2020 14:00
429 Erialda Sejdin Totaj 21.10.2020 14:00
430 Erida Ramadan Buzvo 21.10.2020 14:00
431 Erida Besim Cimomurataj 21.10.2020 14:00
432 Erigela Gjergji Stena 21.10.2020 14:00
433 Eriglesa Jani Korça(Mokrëri) 21.10.2020 14:00
434 Erik Bexhet Mustafa 21.10.2020 14:00
435 Erilda Enver Marra 21.10.2020 14:00
436 Erina Hamit Kasmi 21.10.2020 14:00
437 Erina Mynyr Zyka(Hoxha) 21.10.2020 14:00
438 Erinda Kadri Hasani 21.10.2020 14:00
439 Eriola Perikli Nasi 21.10.2020 14:00
440 Erisa Mentor Teta 21.10.2020 14:00
441 Erisa Bejte Precja 21.10.2020 14:00
442 Erisa Mujo Xhaferaj(Alikaj) 21.10.2020 14:00
443 Erisa Aroland Terziu 21.10.2020 14:00
444 Erisa Shefqet Vasku(Collaku) 21.10.2020 14:00
445 Eriselda Koli Stopani 21.10.2020 14:00
446 Erjola Zeqir Kadiu 21.10.2020 14:00
447 Erjola Orland Drizari(Doka) 21.10.2020 14:00
448 Erjola Gezim Nurellari 21.10.2020 14:00
449 Erjon Ferdi Mehmeti 21.10.2020 14:00
450 Erjon Asllan Kosova 21.10.2020 14:00
451 Erjona Fahri Hoxha 22.10.2020 09:00
452 Erjona Gezim Pelivani 22.10.2020 09:00
453 Erjona Gëzim Sofia 22.10.2020 09:00
454 Erlin Vesel Avdi 22.10.2020 09:00
455 Erlina Teki Nerguti 22.10.2020 09:00
456 Erlinda Neim Boja 22.10.2020 09:00
457 Erlinda Afrim Malkë 22.10.2020 09:00
458 Erlinda Nazif Çimo 22.10.2020 09:00
459 Ermal Muhamet Osmanaj 22.10.2020 09:00
460 Ermal Qenan Tuka 22.10.2020 09:00
461 Ermal Sulejman Elezi 22.10.2020 09:00
462 Ermela Besim Iseberi(Peposhi) 22.10.2020 09:00
463 Ermelinda Agron Serdari 22.10.2020 09:00
464 Ermira Petrit Kulla 22.10.2020 09:00
465 Ermira Lavdosh Veizaj 22.10.2020 09:00
466 Ermira Ali Kala 22.10.2020 09:00
467 Ernest Astrit Gjona 22.10.2020 09:00
468 Ernest Ram Markaj 22.10.2020 09:00
469 Ernest Bashkim Sheshi 22.10.2020 09:00
470 Ersa Enver Dajbabi 22.10.2020 09:00
471 Ersa Saimir Fusha 22.10.2020 09:00
472 Ersa Spiro Boshi 22.10.2020 09:00
473 Ersena Luan Kaleci 22.10.2020 09:00
474 Ersjona Palush Zhuka 22.10.2020 09:00
475 Ertela Jashar Shpata 22.10.2020 09:00
476 Ervin Ibrahim Murati 22.10.2020 09:00
477 Ervina Shkelqim Neziri 22.10.2020 09:00
478 Ervina Jashar Kallaverja 22.10.2020 09:00
479 Ervina Tahir Hoda 22.10.2020 09:00
480 Ervis Edmond Saliasi 22.10.2020 09:00
481 Ervis Shkelqim Kamberi 22.10.2020 09:00
482 Ervis Vasjar Vrako 22.10.2020 09:00
483 Ervis Xhelal Pistolja 22.10.2020 09:00
484 Ervisa Sali Lleshi 22.10.2020 09:00
485 Ervisa Hiqmet Uta 22.10.2020 09:00
486 Esjona Stefan Bakushi 22.10.2020 09:00
487 Esmarilda Ferdi Mbolani 22.10.2020 09:00
488 Esmeralda Besim Qevani 22.10.2020 09:00
489 Esmeralda Hiqmet Peza 22.10.2020 09:00
490 Esmeralda Skender Qose 22.10.2020 09:00
491 Esmeralda Drini Maliqi 22.10.2020 09:00
492 Esmeralda Sulltan Rexha 22.10.2020 09:00
493 Esmeralda Medi Bogdani 22.10.2020 09:00
494 Esmeralda Lulezim Llapi 22.10.2020 09:00
495 Esmeralda Qerem Shehaj 22.10.2020 09:00
496 Esmeralda Xhevat Kalia 22.10.2020 09:00
497 Esmeraldo Vladimir Pazaj 22.10.2020 09:00
498 Ester Petrit Cela 22.10.2020 09:00
499 Etjena Agim Beqiri(Baku) 22.10.2020 09:00
500 Etleva Jusuf Beqiraj 22.10.2020 09:00
501 Etleva Petrit Skara 22.10.2020 11:30
502 Etleva Selim Kampula 22.10.2020 11:30
503 Eugent Edmond Piroli 22.10.2020 11:30
504 Eva Agim Stambolliu 22.10.2020 11:30
505 Eva Engjellush Prifti (Serti) 22.10.2020 11:30
506 Evjola Nazmi Dervishi 22.10.2020 11:30
507 Fabiola Stavri Leka 22.10.2020 11:30
508 Fabiola Bashkim Mane 22.10.2020 11:30
509 Fabiola Nikola Dashballa 22.10.2020 11:30
510 Fabjola Tigër Disha 22.10.2020 11:30
511 Fabjola Sokrat Dhamo 22.10.2020 11:30
512 Fabjola Sami Lamcja (Qosja) 22.10.2020 11:30
513 Fabriela Bujar Metushi 22.10.2020 11:30
514 Fardita Bashkim Toçi 22.10.2020 11:30
515 Farije Namik Mane 22.10.2020 11:30
516 Farushe Asllan Llanaj 22.10.2020 11:30
517 Fasli Bajram Ferizolli 22.10.2020 11:30
518 Faslli Llaqi Veizaj 22.10.2020 11:30
519 Fatbardha Agronom Nishku 22.10.2020 11:30
520 Fatbardha Beqir Kabashi(Collaku) 22.10.2020 11:30
521 Fatbardha Shefqet Hodo 22.10.2020 11:30
522 Fatbardha Sabri Hoxha 22.10.2020 11:30
523 Fatbardha Sulejman Ceku 22.10.2020 11:30
524 Fati Esat Osja 22.10.2020 11:30
525 Fation Pasho Agolli 22.10.2020 11:30
526 Fatjon Sander Kastrati 22.10.2020 11:30
527 Fatjona Meladin Lohja 22.10.2020 11:30
528 Fatjona Hetem Barjami 22.10.2020 11:30
529 Fatjona Arben Kallashi(Zyka 22.10.2020 11:30
530 Fatjona Kastriot Hoxha 22.10.2020 11:30
531 Fatjona Festim Mecani(Sulo) 22.10.2020 11:30
532 Fatjona Ilmi Pilinçi 22.10.2020 11:30
533 Fatmir Adem Cenaj 22.10.2020 11:30
534 Fatmira Xhevahir Beqo(Rira) 22.10.2020 11:30
535 Fatmira Fadil Karabollaj 22.10.2020 11:30
536 Fatmira Rexhep Agolli 22.10.2020 11:30
537 Fatos Fiqiri Tafxhafa 22.10.2020 11:30
538 Ferdinant Petrit Bardhi 22.10.2020 11:30
539 Festime Enver Rexhepi 22.10.2020 11:30
540 Fetije Servet Abazi 22.10.2020 11:30
541 Fiona Ramadan Selami 22.10.2020 11:30
542 Fisnike Rexhep Ahmeti 22.10.2020 11:30
543 Fitore Ahmet Mata 22.10.2020 11:30
544 Fjogerta Agron Tafani 22.10.2020 11:30
545 Fjona Ferdinand Kila 22.10.2020 11:30
546 Fjoralba Muhamet Vrami 22.10.2020 11:30
547 Fjoralba Shkelqim Rrapaj 22.10.2020 11:30
548 Fjoralma Fiqiri Stafasani 22.10.2020 11:30
549 Fjoreda Ismen Selimaj(Cengu) 22.10.2020 11:30
550 Fjorentin Osmen Harizi 22.10.2020 11:30
551 Fjorida Nail Ago 22.10.2020 14:00
552 Flavja Bujar Korreshi 22.10.2020 14:00
553 Flavja Sherif Vogli 22.10.2020 14:00
554 Fllanza Abdurrahman Elezi 22.10.2020 14:00
555 Flora Avni Hoxha 22.10.2020 14:00
556 Floralba Shefki Lushi 22.10.2020 14:00
557 Florant Napolon Tice 22.10.2020 14:00
558 Floreta Rrahim Halilaj 22.10.2020 14:00
559 Floreta Agim Llomi 22.10.2020 14:00
560 Floreta Luftar Zhupa 22.10.2020 14:00
561 Floreta Enver Shehu 22.10.2020 14:00
562 Flori Gjon Tryci 22.10.2020 14:00
563 Florida Xhemil Laraku 22.10.2020 14:00
564 Florida Arti Tafa 22.10.2020 14:00
565 Florida Karafil Duka 22.10.2020 14:00
566 Florida Idajet Merkaj 22.10.2020 14:00
567 Florida Loni Gjoni 22.10.2020 14:00
568 Florije Haqif Perlepi 22.10.2020 14:00
569 Florjan Agush Albrahimi 22.10.2020 14:00
570 Florjana Ilirjan Xhaferaj 22.10.2020 14:00
571 Florjeta Vasil Alla 22.10.2020 14:00
572 Flutura Shahe Limaj 22.10.2020 14:00
573 Flutura Sokrat Beqiraj 22.10.2020 14:00
574 Fluturie Sherif Ylli 22.10.2020 14:00
575 Franceska Gëzim Mucaj 22.10.2020 14:00
576 Françeska Adriatik Gjyshja 22.10.2020 14:00
577 Françeska Pandeli Bënçaj(Fejzaj) 22.10.2020 14:00
578 Frantela Gezim Sulejmani 22.10.2020 14:00
579 Ganian Shpetim Hyseni 22.10.2020 14:00
580 Ganimete Gani Hakaj 22.10.2020 14:00
581 Ganimete Iljaz Thaçi 22.10.2020 14:00
582 Gasper Preng Gjoka 22.10.2020 14:00
583 Gazjeta Ali Hysa 22.10.2020 14:00
584 Gejda Sokrat Daka 22.10.2020 14:00
585 Gensila Ndue Dukagjini 22.10.2020 14:00
586 Gentian Kadri Gjini 22.10.2020 14:00
587 Gentiana Sabri Gjana 22.10.2020 14:00
588 Gentjana Ibrahim Plaku 22.10.2020 14:00
589 Geralt Bardhyl Bego 22.10.2020 14:00
590 Gerarta Asman Vrioni 22.10.2020 14:00
591 Gerion Ismail Shaqiri 22.10.2020 14:00
592 Gerta Mit’Hat Mezini(Garuja) 22.10.2020 14:00
593 Gerta Gjon Shtjefanaku 22.10.2020 14:00
594 Gëzim Fatmir Qyli 22.10.2020 14:00
595 Giraj Ruzhdi Muça 22.10.2020 14:00
596 Gisberta Sokrat Abazaj 22.10.2020 14:00
597 Gisela Qani Albrahimi 22.10.2020 14:00
598 Gjerovica Ali Metaliaj 22.10.2020 14:00
599 Gjyzeljano Omer Jakupi 22.10.2020 14:00
600 Gladiola Avdulla Lika 22.10.2020 14:00
601 Gladjol Naim Sopaj 23.10.2020 09:00
602 Glendjana Xhemal Furriku 23.10.2020 09:00
603 Gresa Haki Tabaku 23.10.2020 09:00
604 Gresilda Jorgo Mustafaj 23.10.2020 09:00
605 Grida Genci Isaku 23.10.2020 09:00
606 Griselda Fadil Xhika 23.10.2020 09:00
607 Grislida Hashim Çorbaxhi 23.10.2020 09:00
608 Grizlanda Gzim Gjoni 23.10.2020 09:00
609 Hamide Sadik Kazia 23.10.2020 09:00
610 Hana Genci Bajaziti 23.10.2020 09:00
611 Hanko Idris Kamxhiu 23.10.2020 09:00
612 Hanko Petref Hysenaj 23.10.2020 09:00
613 Hatixhe Hajdar Dyrma 23.10.2020 09:00
614 Hava Albert Kaseja 23.10.2020 09:00
615 Hekuran Enver Haka 23.10.2020 09:00
616 Henri Stavraq Kozhani 23.10.2020 09:00
617 Hyjnor Bektash Arapi 23.10.2020 09:00
618 Ibrahim Astrit Tena 23.10.2020 09:00
619 Igli Kastriot Sinani 23.10.2020 09:00
620 Igli Fadil Shahaj 23.10.2020 09:00
621 Ilda Halit Ahmetaj 23.10.2020 09:00
622 Ilda Hidajet Bogdani 23.10.2020 09:00
623 Ildjona Ilirjan Menaj 23.10.2020 09:00
624 Ilir Remzi Kakini 23.10.2020 09:00
625 Ilmije Hamdi Sadria 23.10.2020 09:00
626 Ilva Ismail Lleshi 23.10.2020 09:00
627 Ilva Arben Çitozi 23.10.2020 09:00
628 Imena Shehri Ismaili 23.10.2020 09:00
629 Ina Maksim Rruga 23.10.2020 09:00
630 Ina Astrit Kurti 23.10.2020 09:00
631 Ina Maliq Kaba 23.10.2020 09:00
632 Ina Selajdin Kishta 23.10.2020 09:00
633 Ina Ardian Bajrami 23.10.2020 09:00
634 Ina Xhemal Gjoka 23.10.2020 09:00
635 Ina Muharrem Morava 23.10.2020 09:00
636 Ina Ramadan Dokaj 23.10.2020 09:00
637 Indrit Albert Kurti 23.10.2020 09:00
638 Indrit Artan Disha 23.10.2020 09:00
639 Indrite Bujar Haldeda 23.10.2020 09:00
640 Ingridi Tomor Mehmeti 23.10.2020 09:00
641 Irda Meleq Hodaj(Seferi) 23.10.2020 09:00
642 Irdisa Fatbardh Ferti 23.10.2020 09:00
643 Irena Zef Deda 23.10.2020 09:00
644 Irena Shyqyri Biçaku(Meta) 23.10.2020 09:00
645 Irena Petrit Xhelili 23.10.2020 09:00
646 Irena Sul Hasa 23.10.2020 09:00
647 Irena Andon Sharra 23.10.2020 09:00
648 Irena Jani Marku 23.10.2020 09:00
649 Irena Ilia Nushi 23.10.2020 09:00
650 Irena Xhebro Rrapaj 23.10.2020 09:00
651 Irena Arben Hyka 23.10.2020 11:30
652 Irgen Xhevdet Hasa 23.10.2020 11:30
653 Irida Koli Nukaj 23.10.2020 11:30
654 Irisa Refik Sharka 23.10.2020 11:30
655 Irma Nazmi Roçi 23.10.2020 11:30
656 Irma Mujo Ismailaj 23.10.2020 11:30
657 Irma Fadil Kllomollari 23.10.2020 11:30
658 Irma Gëzim Hasolli 23.10.2020 11:30
659 Islam Edmond Agaçi 23.10.2020 11:30
660 Ismail Nysret Kila 23.10.2020 11:30
661 Ismete Elmaz Alla(Roçi) 23.10.2020 11:30
662 Isolda Hair Buba 23.10.2020 11:30
663 Izabela Rasim Biçi 23.10.2020 11:30
664 Izmir Sinan Voka 23.10.2020 11:30
665 Jesmina Bardhyl Ramadani 23.10.2020 11:30
666 Jesmina Ardian Dorzaj 23.10.2020 11:30
667 Jeta Viktor Lumaj 23.10.2020 11:30
668 Jetmira Reshat Jolla 23.10.2020 11:30
669 Jetmira Margarit Gjinaj 23.10.2020 11:30
670 Jetmira Pandeli Prifti 23.10.2020 11:30
671 Jeton Fatmir Maksuti 23.10.2020 11:30
672 Joana Fatmir Cobo 23.10.2020 11:30
673 Joana Kastriot Goxhaj 23.10.2020 11:30
674 Johan Ilir Mita 23.10.2020 11:30
675 Jola Gjin Gjini 23.10.2020 11:30
676 Jola Xheladin Deliallisi 23.10.2020 11:30
677 Jolinda Biliman Muhametaj(Spahiu) 23.10.2020 11:30
678 Jonida Kujtim Veliaj 23.10.2020 11:30
679 Jonida Daut Ruçi 23.10.2020 11:30
680 Jonida Astrit Bani 23.10.2020 11:30
681 Jonida Pëllumb Isufaj 23.10.2020 11:30
682 Jonida Veledin Celoaliaj 23.10.2020 11:30
683 Jonida Kristo Toslluku 23.10.2020 11:30
684 Jonida Lili Rukaj(Tiko) 23.10.2020 11:30
685 Jonida Fiqiri Smoqi 23.10.2020 11:30
686 Jonilda Ramazan Mehmeti 23.10.2020 11:30
687 Jonilda Hakim Boshkaj 23.10.2020 11:30
688 Jora Gëzim Jolla 23.10.2020 11:30
689 Josama Sabri Xhakeri 23.10.2020 11:30
690 Juana Skender Muka 23.10.2020 11:30
691 Juena Shaqir Feci(Kryeziu) 23.10.2020 11:30
692 Julian Kadri Hajrulla 23.10.2020 11:30
693 Julian Burhan Cami 23.10.2020 11:30
694 Julian Mehmet Aliseni 23.10.2020 11:30
695 Juliana Martin Pllumbi 23.10.2020 11:30
696 Julinda Merkur Kodra 23.10.2020 11:30
697 Juljan Simon Aliaj 23.10.2020 11:30
698 Juljana Adem Mesiti 23.10.2020 11:30
699 Junida Xhezmir Bala (Kaleci) 23.10.2020 11:30
700 Jurgena Rufat Pjetri 23.10.2020 11:30
701 Jusilda Ajet Kabashi 26.10.2020 09:00
702 Kamela Josif Tomani 26.10.2020 09:00
703 Kamela Skënder Cuka 26.10.2020 09:00
704 Kastrijot Enver Haka 26.10.2020 09:00
705 Katerina Lefter Allajbeu 26.10.2020 09:00
706 Kejsi Aranit Nelaj 26.10.2020 09:00
707 Kelina Perparim Dema 26.10.2020 09:00
708 Ketijona Ulvi Proi 26.10.2020 09:00
709 Ketjona Tomorr Sula 26.10.2020 09:00
710 Kevin Halil Zoto 26.10.2020 09:00
711 Kisjana Gezim Feci 26.10.2020 09:00
712 Kladja Perparim Shuli 26.10.2020 09:00
713 Klajoda Hamit Kllogjeri(Llapushi) 26.10.2020 09:00
714 Klara Bari Lazaj 26.10.2020 09:00
715 Klara Shpëtim Ҫepelja 26.10.2020 09:00
716 Klara Artan Bregu 26.10.2020 09:00
717 Klarida Hamdi Boraj 26.10.2020 09:00
718 Klarisa Bujar Hushi 26.10.2020 09:00
719 Klasena Sefer Bardhi 26.10.2020 09:00
720 Klauda Mustafa Xhelo 26.10.2020 09:00
721 Klaudia Shpetim Pupriqi 26.10.2020 09:00
722 Klaudia Eduart Zybo 26.10.2020 09:00
723 Klaudina Hair Hilaj 26.10.2020 09:00
724 Klaudja Hysni Ago(Preci) 26.10.2020 09:00
725 Klaudja Sokol Kullsi 26.10.2020 09:00
726 Klauzeta Yzedin Dollani 26.10.2020 09:00
727 Klea Kujtim Lleshi 26.10.2020 09:00
728 Klea Arben Tartari 26.10.2020 09:00
729 Kleanti Rahmi Caushi 26.10.2020 09:00
730 Klevis Novrus Kapllani 26.10.2020 09:00
731 Klevis Beqir Muço 26.10.2020 09:00
732 Klitjan Alem Lame 26.10.2020 09:00
733 Klodian Xhevat Neziraj 26.10.2020 09:00
734 Klodian Jorgji Sauli 26.10.2020 09:00
735 Klodiana Nikoll Ndreu 26.10.2020 09:00
736 Klodiana Dielli Zalli 26.10.2020 09:00
737 Klodjana Jakup Zeneli 26.10.2020 09:00
738 Klodjana Estref Snalla(Hoxha) 26.10.2020 09:00
739 Klodora Bajram Murra 26.10.2020 09:00
740 Klotilda Vani Rrota 26.10.2020 09:00
741 Korado Ilir Murata 26.10.2020 09:00
742 Kostandin Ligor Tona 26.10.2020 09:00
743 Kostandina Janaq Kondillari 26.10.2020 09:00
744 Kreshnik Refai Tivari 26.10.2020 09:00
745 Kreshnik Muhamet Bundo 26.10.2020 09:00
746 Kreshnik Selajdin Bufi 26.10.2020 09:00
747 Kriseida Halim Bedinaj 26.10.2020 09:00
748 Krisela Kastriot Laskaj 26.10.2020 09:00
749 Krisjola Nikoll Josifi 26.10.2020 09:00
750 Kristi Leonard Gjyrgji 26.10.2020 09:00
751 Kristi Arben Bicolli 26.10.2020 11:30
752 Kristi Nikolla Grabova 26.10.2020 11:30
753 Kristian Mark Ndoja 26.10.2020 11:30
754 Kristian Ylli Metushi 26.10.2020 11:30
755 Kristiana Kozma Baba 26.10.2020 11:30
756 Kristina Bujar Çela 26.10.2020 11:30
757 Kristina Mico Lilo 26.10.2020 11:30
758 Kristina Selam Peci 26.10.2020 11:30
759 Kristina Gjergji Lalaj 26.10.2020 11:30
760 Kristina Engjell Tata 26.10.2020 11:30
761 Kristina Gjon Shqalshi 26.10.2020 11:30
762 Kristina Ahir Jace 26.10.2020 11:30
763 Kristjana Preng Vasija 26.10.2020 11:30
764 Kristjana Petrika Janaq 26.10.2020 11:30
765 Kristjana Kozma Melengu 26.10.2020 11:30
766 Kristjana Alfred Cullhaj 26.10.2020 11:30
767 Kujtese Mirit Mustafaj 26.10.2020 11:30
768 Kujtim Kujtim Mulgeci 26.10.2020 11:30
769 Laje Basri Selimaj 26.10.2020 11:30
770 Laureta Nezir Sulkja 26.10.2020 11:30
771 Laureta Petrit Hoxha(Llaka) 26.10.2020 11:30
772 Laureta Salo Jazo 26.10.2020 11:30
773 Lavdie Femi Gjoçi 26.10.2020 11:30
774 Lavdije Aqif Milloshi 26.10.2020 11:30
775 Lavdije Nexhip Opingari 26.10.2020 11:30
776 Lazarela Hulusi Kasaj 26.10.2020 11:30
777 Lazarela Kamber Spahiu 26.10.2020 11:30
778 Lazime Rexhep Mena 26.10.2020 11:30
779 Lebibe Bujar Axhami(Onuzi) 26.10.2020 11:30
780 Lediana Suri Hoxha 26.10.2020 11:30
781 Ledina Hysen Kodra 26.10.2020 11:30
782 Ledjana Vasip Dani 26.10.2020 11:30
783 Lefteri Muhamet Cejku(Shehu) 26.10.2020 11:30
784 Lena Vladimir Zymi(Thomo) 26.10.2020 11:30
785 Lenë Martin Tabakaj 26.10.2020 11:30
786 Leonora Pjeter Lleshaj 26.10.2020 11:30
787 Lik Besim Ahmeti 26.10.2020 11:30
788 Liljan Nexhat Shkëmbi 26.10.2020 11:30
789 Liljana Xhemil Zyberaj 26.10.2020 11:30
790 Liljana Ismail Ilnica 26.10.2020 11:30
791 Liljana Sali Lleshi 26.10.2020 11:30
792 Liljanë Lazan Ndreu 26.10.2020 11:30
793 Lim Brahim Sinanaj 26.10.2020 11:30
794 Linda Rexhep Hyseni 26.10.2020 11:30
795 Lindita Gjon Ruçi 26.10.2020 11:30
796 Lindita Beqir Hasa 26.10.2020 11:30
797 Lindita Pjeter Brahelika 26.10.2020 11:30
798 Lindita Isuf Marini 26.10.2020 11:30
799 Lindita Syl Bardhoshi 26.10.2020 11:30
800 Lindita Orhan (Saja)Kastrati 26.10.2020 11:30
801 Lindita Medi Hysa 26.10.2020 14:00
802 Lindita Veli Arapi(Cehu) 26.10.2020 14:00
803 Liridona Ismail Bali 26.10.2020 14:00
804 Lirie Mexhit Gjoni 26.10.2020 14:00
805 Livja Valter Shopi 26.10.2020 14:00
806 Liza Ded Lleshi 26.10.2020 14:00
807 Lorela Nikollaq Panxho 26.10.2020 14:00
808 Lorena Rrahman Sefa 26.10.2020 14:00
809 Lorena Bujar Aliraj 26.10.2020 14:00
810 Lorena Kujtim Gjyla (Popa) 26.10.2020 14:00
811 Lorena Arjan Thano (Leska) 26.10.2020 14:00
812 Lorena Minir Hafësllari(Latifllari) 26.10.2020 14:00
813 Lorenc Bashkim Sejdillari 26.10.2020 14:00
814 Lorendana Kastriot Pasho 26.10.2020 14:00
815 Lorida Batjar Spahaj 26.10.2020 14:00
816 Lozjana Vladimir Gjura 26.10.2020 14:00
817 Luftime Bashkim Derka 26.10.2020 14:00
818 Luiza Bashkim Biçaku(Mema) 26.10.2020 14:00
819 Lule Mersin Balla 26.10.2020 14:00
820 Lulezim Hysen Sulaj 26.10.2020 14:00
821 Lulezim Nikolla Caushaj 26.10.2020 14:00
822 Luljeta Ali Alstafa 26.10.2020 14:00
823 Luljeta Beqir Picari 26.10.2020 14:00
824 Lume Qamil Dauti 26.10.2020 14:00
825 Lumturi Ylli Jonuzi 26.10.2020 14:00
826 Lumturije Mustafa Brazhda 26.10.2020 14:00
827 Lumturije Edmond Lushjani 26.10.2020 14:00
828 Lusian Luan Faskaj 26.10.2020 14:00
829 Lusjana Leonard Ramo 26.10.2020 14:00
830 Mada Islam Rapa 26.10.2020 14:00
831 Madea Albert Kumrija 26.10.2020 14:00
832 Magda Hiqmet Doçi 26.10.2020 14:00
833 Majlinda Agron Shima 26.10.2020 14:00
834 Majlinda Ekrem Rrodhe 26.10.2020 14:00
835 Majlinda Adem Alldërvishi 26.10.2020 14:00
836 Majlinda Bashkim Bixhaku 26.10.2020 14:00
837 Majlinda Tajar Duraj 26.10.2020 14:00
838 Majlinda Hysen Nezabuca 26.10.2020 14:00
839 Majonela Nuri Deda(Bala) 26.10.2020 14:00
840 Malbora Agim Mollaj 26.10.2020 14:00
841 Maliq Astrit Bogdani 26.10.2020 14:00
842 Malvina Hakik Saraçi 26.10.2020 14:00
843 Maniola Shaban Klosi 26.10.2020 14:00
844 Manjola Muhamet Hoxha 26.10.2020 14:00
845 Manjola Bukurosh Kocoii(Muca) 26.10.2020 14:00
846 Manjola Arif Daja 26.10.2020 14:00
847 Manjola Rustem Fusha 26.10.2020 14:00
848 Manjola Subi Rama 26.10.2020 14:00
849 Manjola Avni Kurti(Halili) 26.10.2020 14:00
850 Manjola Bedri Gega 26.10.2020 14:00
851 Manjola Pal Kola 27.10.2020 09:00
852 Manjola Faik Gjana 27.10.2020 09:00
853 Manjola Lytfi Roci 27.10.2020 09:00
854 Manuela Ilo Ligor(Mujo) 27.10.2020 09:00
855 Manuela Shefqet Kryemadhi(Shkembi) 27.10.2020 09:00
856 Manuela Mahmut Mani 27.10.2020 09:00
857 Manuela Gezim Mullalli 27.10.2020 09:00
858 Manushaqe Ramiz Karai 27.10.2020 09:00
859 Manushaqe Femi Halili 27.10.2020 09:00
860 Manushaqe Sami Nezha 27.10.2020 09:00
861 Mardalena Mustafa Bakaj 27.10.2020 09:00
862 Marelda Bujar Mania 27.10.2020 09:00
863 Margarita Enver Cepani 27.10.2020 09:00
864 Mariglen Gëzim Lila 27.10.2020 09:00
865 Mariglen Bizantin Agolli 27.10.2020 09:00
866 Mariglen Bilbil Aliaj 27.10.2020 09:00
867 Mariglen Agim Muhametaj 27.10.2020 09:00
868 Mariglen Maksim Sanxhaku 27.10.2020 09:00
869 Mariglena Hysen Pisha 27.10.2020 09:00
870 Marilda Ramis Mimini 27.10.2020 09:00
871 Marina Ilia Naco 27.10.2020 09:00
872 Marinela Lefter Ajazi 27.10.2020 09:00
873 Marinela Gjergji Demce(Robo) 27.10.2020 09:00
874 Mario Asim Sherifaj 27.10.2020 09:00
875 Mariola Arben Manko 27.10.2020 09:00
876 Marisola Shefqet Jaho(Blaka) 27.10.2020 09:00
877 Marius Hiqmet Bregu 27.10.2020 09:00
878 Marjeta Osman Fjora 27.10.2020 09:00
879 Marjeta Preng Seferaj 27.10.2020 09:00
880 Marjol Myfit Mucaj 27.10.2020 09:00
881 Mark Nikolin Destanisha 27.10.2020 09:00
882 Marsela Sami Demirakutusha 27.10.2020 09:00
883 Marsela Bashkim Hajdarmataj 27.10.2020 09:00
884 Marsela Enver Vercani 27.10.2020 09:00
885 Marsela Përparim Gugo 27.10.2020 09:00
886 Marsida Zyhdi Guzina(Reçi) 27.10.2020 09:00
887 Marta Hiqmet Tabaku 27.10.2020 09:00
888 Martilda Xhevahir Kurti 27.10.2020 09:00
889 Martin Gurali Bardhi 27.10.2020 09:00
890 Martina Gaspër Gjonpalaj 27.10.2020 09:00
891 Matilda Qemal Polisi 27.10.2020 09:00
892 Matilda Bandill Hasa 27.10.2020 09:00
893 Matilda Fatmir Hamza 27.10.2020 09:00
894 Matilda Jonuz Zela 27.10.2020 09:00
895 Matina Stavri Gjona 27.10.2020 09:00
896 Matosh Mehdi Ademaj 27.10.2020 09:00
897 Mauricio Marash Keçi 27.10.2020 09:00
898 Mediha Kadri Zyka 27.10.2020 09:00
899 Megi Bardhul Kamberaj 27.10.2020 09:00
900 Megi Arben Bego 27.10.2020 09:00
901 Megjana Arjan Dika 27.10.2020 11:30
902 Mehmet Shaqir Dika 27.10.2020 11:30
903 Melina Perparim Memaj 27.10.2020 11:30
904 Meljana Dragush Dallenga 27.10.2020 11:30
905 Melsjan Ekrem Mimini 27.10.2020 11:30
906 Meri Lodovik Lazri 27.10.2020 11:30
907 Merita Shivar Drazhi 27.10.2020 11:30
908 Merita Hamit Skenderi 27.10.2020 11:30
909 Merita Abdi Gjoni 27.10.2020 11:30
910 Merita Ahmet Qarri 27.10.2020 11:30
911 Merjeme Vahit Hamdi 27.10.2020 11:30
912 Merushe Mehdi Bocerri 27.10.2020 11:30
913 Migena Gani Kodra 27.10.2020 11:30
914 Migena Bexhet Vishi 27.10.2020 11:30
915 Migena Adriatik Fegaj(Kaja) 27.10.2020 11:30
916 Migena Novruz Musaj 27.10.2020 11:30
917 Migerta Kujtim Canja 27.10.2020 11:30
918 Mikela Mynyr Kercuku 27.10.2020 11:30
919 Mikela Vedat Toçka 27.10.2020 11:30
920 Mimoza Myftar Zeqo 27.10.2020 11:30
921 Mimoza Servet Demolli 27.10.2020 11:30
922 Mimoza Ahmet Durici 27.10.2020 11:30
923 Mine Luan Kupa 27.10.2020 11:30
924 Mine Murat Hysenaj 27.10.2020 11:30
925 Mirel Alush Vogli 27.10.2020 11:30
926 Mirela Brahim Kraja 27.10.2020 11:30
927 Mirela Muç Marku 27.10.2020 11:30
928 Mirela Gjergj Marku 27.10.2020 11:30
929 Mirela Shkelqim Metohu 27.10.2020 11:30
930 Mirela Mustafa Plaka 27.10.2020 11:30
931 Mirela Robert Lilaj 27.10.2020 11:30
932 Mirela Esat Buzi 27.10.2020 11:30
933 Mirela Lulëzim Cullhaj(Llamaj) 27.10.2020 11:30
934 Mirela Sherif Poçi 27.10.2020 11:30
935 Mirjan Bedri Alcani 27.10.2020 11:30
936 Mirjan Hasan Ajazi 27.10.2020 11:30
937 Mirjana Asllan Sopaj 27.10.2020 11:30
938 Mirosh Daut Pollo 27.10.2020 11:30
939 Monda Fran Prendi 27.10.2020 11:30
940 Monika Ymer Toska 27.10.2020 11:30
941 Monika Ibrahim Kurti 27.10.2020 11:30
942 Monika Sokrat Bitri 27.10.2020 11:30
943 Morena Belul Onjea 27.10.2020 11:30
944 Muharrem Refan Xhanari 27.10.2020 11:30
945 Mustafa Xhelal Visha 27.10.2020 11:30
946 Myfarete Birbil Gabaj 27.10.2020 11:30
947 Myzejenenoka Hamdi Noka 27.10.2020 11:30
948 Nadire Haxhi Haxhija 27.10.2020 11:30
949 Nahile Kujtim Sava 27.10.2020 11:30
950 Naile Beqir Shata 27.10.2020 11:30
951 Naile Lufti Allushi 27.10.2020 14:00
952 Naileta Bujar Kollaci 27.10.2020 14:00
953 Nardela Shkelqim Sadiku 27.10.2020 14:00
954 Nardi Lufti Teta 27.10.2020 14:00
955 Natasha Demir Rexhepi 27.10.2020 14:00
956 Ndricim Ramazan Krrashi 27.10.2020 14:00
957 Nelda Mitat Bardhi 27.10.2020 14:00
958 Nertil Jani Tomani 27.10.2020 14:00
959 Nertila Novrus Daja(Shkurti) 27.10.2020 14:00
960 Nertila Rraman Kërçuku 27.10.2020 14:00
961 Nertila Gjergji Jorgji 27.10.2020 14:00
962 Nertila Qazim Elezi 27.10.2020 14:00
963 Neshet Mustafa Cobani 27.10.2020 14:00
964 Nevila Bedri Palushi 27.10.2020 14:00
965 Nevila Novrus Brahollari 27.10.2020 14:00
966 Nevila Pellumb Lazaj 27.10.2020 14:00
967 Nevreze Nexhmedin Gjoni 27.10.2020 14:00
968 Nexhmije Ramis Haka 27.10.2020 14:00
969 Nexhmije Ylber Hyka 27.10.2020 14:00
970 Nexhmije Bari Zhava 27.10.2020 14:00
971 Nexhmije Kadri Polisi 27.10.2020 14:00
972 Nexho Baftjar Lazaj 27.10.2020 14:00
973 Nihat Dhimiter Sopoti 27.10.2020 14:00
974 Nikola Veledin Danaj 27.10.2020 14:00
975 Nikoleta Murat Shaholli 27.10.2020 14:00
976 Nikolina Zef Lufi 27.10.2020 14:00
977 Nikolina Dhimitraq Qirici 27.10.2020 14:00
978 Nikolla Gramoz Lici 27.10.2020 14:00
979 Nuhi Mat Muçmata 27.10.2020 14:00
980 Odeta Ramazan Voshi 27.10.2020 14:00
981 Odisjana Qemal Belegu 27.10.2020 14:00
982 Ogerta Isuf Saliu 27.10.2020 14:00
983 Olesia Bujar Kukli 27.10.2020 14:00
984 Olga Mihal Jano 27.10.2020 14:00
985 Olger Fatos Bregu 27.10.2020 14:00
986 Olsi Ismet Kushta 27.10.2020 14:00
987 Olsi Gëzim Preza 27.10.2020 14:00
988 Olsi Artan Ambo 27.10.2020 14:00
989 Olta Fatmir Liçi 27.10.2020 14:00
990 Olti Lavderim Rushitaj 27.10.2020 14:00
991 Oltian Bari Shatro 27.10.2020 14:00
992 Oltiana Dalip Balja 27.10.2020 14:00
993 Orgest Qerim Malka 27.10.2020 14:00
994 Orgest Bektash Halili 27.10.2020 14:00
995 Oriela Gjok Gjoka 27.10.2020 14:00
996 Orinda Isa Çela 27.10.2020 14:00
997 Orinela Grigor Prifti 27.10.2020 14:00
998 Orinela Vangjel Salla(Gjeli) 27.10.2020 14:00
999 Orjola Myslym Sida 27.10.2020 14:00
1000 Orjola Edmon Medollimucllari 27.10.2020 14:00
1001 Orkida Fanteri Kuqali 28.10.2020 09:00
1002 Ornela Bujar Çela 28.10.2020 09:00
1003 Ornela Luan Topalli 28.10.2020 09:00
1004 Ornela Fatmir Hana 28.10.2020 09:00
1005 Ornela Guri Duzha 28.10.2020 09:00
1006 Ornela Novrus Kapllani 28.10.2020 09:00
1007 Ortenca Bujar Lika 28.10.2020 09:00
1008 Paola Nush Aliaj 28.10.2020 09:00
1009 Paola Piro Runaj 28.10.2020 09:00
1010 Pashke Preng Gjika 28.10.2020 09:00
1011 Paulo Pandeli Zeneli 28.10.2020 09:00
1012 Pellumbesha Ndue Murtatidukati 28.10.2020 09:00
1013 Pina Zef Keta 28.10.2020 09:00
1014 Plaurent Ardian Cekaj 28.10.2020 09:00
1015 Pranvera Ramadan Neza 28.10.2020 09:00
1016 Pranvera Sokrat Sullaj 28.10.2020 09:00
1017 Pranvera Misir Sinani 28.10.2020 09:00
1018 Prishila Gëzim Guçe 28.10.2020 09:00
1019 Prishila Flori Malushi 28.10.2020 09:00
1020 Qamil Shaban Kastrati 28.10.2020 09:00
1021 Qamil Astrit Allushi 28.10.2020 09:00
1022 Qamil Vaid Alliu 28.10.2020 09:00
1023 Rabie Hysni Shahu 28.10.2020 09:00
1024 Radiljan Fatmir Jazxhi 28.10.2020 09:00
1025 Rafaela Hali Laka 28.10.2020 09:00
1026 Rajmonda Fran Kacorri 28.10.2020 09:00
1027 Rajmonda Beqir Rexha 28.10.2020 09:00
1028 Ramie Qamil Doçi 28.10.2020 09:00
1029 Rasim Fatmir Cani 28.10.2020 09:00
1030 Rediona Rushit Tata 28.10.2020 09:00
1031 Redon Xhevair Boraj 28.10.2020 09:00
1032 Reida Gezim Leka 28.10.2020 09:00
1033 Renaldo Lulzim Rika 28.10.2020 09:00
1034 Renata Ili Ranxha 28.10.2020 09:00
1035 Renato Ramis Xhafa 28.10.2020 09:00
1036 Renato Vladimir Doko 28.10.2020 09:00
1037 Renato Ilia Zhava 28.10.2020 09:00
1038 Renato Ardian Kotorri 28.10.2020 09:00
1039 Renato Nasi Çipi 28.10.2020 09:00
1040 Resmie Anesti Xhixho 28.10.2020 09:00
1041 Rexhilda Edjon Ymeri 28.10.2020 09:00
1042 Rexhina Medin Hasani 28.10.2020 09:00
1043 Rexhina Ilir Baça(Skenderi) 28.10.2020 09:00
1044 Rexhino Agron Duda 28.10.2020 09:00
1045 Rezarta Luan Troka 28.10.2020 09:00
1046 Rigelsa Bezat Sharra 28.10.2020 09:00
1047 Rigers Sabri Haskurti 28.10.2020 09:00
1048 Rigert Halit Islami 28.10.2020 09:00
1049 Ritvana Sadik Tafaj 28.10.2020 09:00
1050 Robert Dali Stafasani 28.10.2020 09:00
1051 Robert Refat Veliu 28.10.2020 11:30
1052 Robert Abas Opingari 28.10.2020 11:30
1053 Roberta Feim Osmena 28.10.2020 11:30
1054 Roela Roland Kila 28.10.2020 11:30
1055 Rogerta Besnik Nikolli 28.10.2020 11:30
1056 Rolanda Kol Murrizi 28.10.2020 11:30
1057 Romina Bedri Sula 28.10.2020 11:30
1058 Romina Xhafer Ago 28.10.2020 11:30
1059 Romina Jorgji Shuli 28.10.2020 11:30
1060 Romina Maksim Duda 28.10.2020 11:30
1061 Romina Hysni Vefa 28.10.2020 11:30
1062 Romina Luan Allko 28.10.2020 11:30
1063 Romina Dashnor Beqo 28.10.2020 11:30
1064 Ronald Astrit Demirneli 28.10.2020 11:30
1065 Ronida Marjan Hysa 28.10.2020 11:30
1066 Ronilda Nexhmi Peti 28.10.2020 11:30
1067 Rovena Ismet Rizai 28.10.2020 11:30
1068 Rovena Idriz Karakaçi(Dyli) 28.10.2020 11:30
1069 Rovena Sevet Bardhi 28.10.2020 11:30
1070 Roxhensa Nazmi Nexhipi 28.10.2020 11:30
1071 Rozela Arben Ademi 28.10.2020 11:30
1072 Rozeta Sulejman Qejvani 28.10.2020 11:30
1073 Rozeta Rifat Alla 28.10.2020 11:30
1074 Rudina Bajram Mezini(Shqopa) 28.10.2020 11:30
1075 Rudina Gjin Fazllija 28.10.2020 11:30
1076 Sabajete Jakup Mazrreku 28.10.2020 11:30
1077 Sadete Zylfi Iseberi 28.10.2020 11:30
1078 Sadete Isuf Hereni 28.10.2020 11:30
1079 Safet Hektor Korbi 28.10.2020 11:30
1080 Safie Petrit Topi(Xibraku) 28.10.2020 11:30
1081 Safigje Jemin Meçi 28.10.2020 11:30
1082 Safije Fetah Driza 28.10.2020 11:30
1083 Saida Hysen Kolonjari 28.10.2020 11:30
1084 Sajmira Gjovalin Geci 28.10.2020 11:30
1085 Samelda Sami Meti 28.10.2020 11:30
1086 Samet Sali Mulaj 28.10.2020 11:30
1087 Samina Afrim Kuka 28.10.2020 11:30
1088 Samir Misbah Bushati 28.10.2020 11:30
1089 Sara Ardjan Kajo 28.10.2020 11:30
1090 Sara Dhashamir Abazi 28.10.2020 11:30
1091 Sara Xhevdet Juba 28.10.2020 11:30
1092 Sara Demir Agushi 28.10.2020 11:30
1093 Sebastjano Fadil Balilaj 28.10.2020 11:30
1094 Selime Viktor Yzeiraj 28.10.2020 11:30
1095 Selimie Idriz Rexha 28.10.2020 11:30
1096 Selma Shpetim Gjeçi 28.10.2020 11:30
1097 Selman Asllan Matmuja 28.10.2020 11:30
1098 Selvie Prele Pepkolaj 28.10.2020 11:30
1099 Sentiljana Selman Gjata 28.10.2020 11:30
1100 Serjana Qemal Byku 28.10.2020 11:30
1101 Serme Hysen Gjika 28.10.2020 14:00
1102 Serxhio Agim Miraka 28.10.2020 14:00
1103 Shefikat Hysen Shkurta 28.10.2020 14:00
1104 Shpresa Dhimiter Tollumi 28.10.2020 14:00
1105 Shpresa Agim Cerria 28.10.2020 14:00
1106 Shpresa Haki Kastrioti 28.10.2020 14:00
1107 Shyhrete Selahetdin Astregu(Sulejmani) 28.10.2020 14:00
1108 Sidorela Vathi Sina 28.10.2020 14:00
1109 Sidorela Luan Arapi 28.10.2020 14:00
1110 Sidorela Flamur Salaj 28.10.2020 14:00
1111 Sidorela Themi Kaceli(Shabani) 28.10.2020 14:00
1112 Sidorela Kimet Canaliaj 28.10.2020 14:00
1113 Sidorela Rustem Cuci 28.10.2020 14:00
1114 Sidorela Arben Hila 28.10.2020 14:00
1115 Sidorela Dervish Dauti(Grrica) 28.10.2020 14:00
1116 Sidorela Aqif Nezha 28.10.2020 14:00
1117 Sidorela Artan Xhangolli 28.10.2020 14:00
1118 Sidorela Matija Marina 28.10.2020 14:00
1119 Sidorela Zef Marku 28.10.2020 14:00
1120 Sidorela Vehbi Shahu 28.10.2020 14:00
1121 Sidorela Zukri Shehu(Cengu) 28.10.2020 14:00
1122 Sidorela Remzi Lilo(Çela) 28.10.2020 14:00
1123 Sidorela Idajet Duzha 28.10.2020 14:00
1124 Sidorela Rolenc Lame 28.10.2020 14:00
1125 Sidorela Zarif Shkullaku 28.10.2020 14:00
1126 Sidorela Arben Hysi 28.10.2020 14:00
1127 Silda Ibrahim Kola 28.10.2020 14:00
1128 Sildi Pullumb Meka 28.10.2020 14:00
1129 Silva Andrea Bardho 28.10.2020 14:00
1130 Silvana Myzafer Elezi(Shushari) 28.10.2020 14:00
1131 Silvana Gjovalin Bardhi 28.10.2020 14:00
1132 Silvana Avni Alla 28.10.2020 14:00
1133 Silvano Ilirian Rushitaj 28.10.2020 14:00
1134 Sindi Jovan Bardho 28.10.2020 14:00
1135 Sofia Qirjako Tace 28.10.2020 14:00
1136 Sokol Mehmet Pisha 28.10.2020 14:00
1137 Sonila Ilirjan Arapi 28.10.2020 14:00
1138 Sonila Xhevahir Bardhimuça 28.10.2020 14:00
1139 Sonila Sefedin Cara(Likaj) 28.10.2020 14:00
1140 Sonila Pijazit Lamaj 28.10.2020 14:00
1141 Sonila Isa Mehmeti 28.10.2020 14:00
1142 Sonila Nuri Loca 28.10.2020 14:00
1143 Sonila Xhevit Hanko 28.10.2020 14:00
1144 Sonila Agron Alushi(Cenolli) 28.10.2020 14:00
1145 Sonila Agim Shkira 28.10.2020 14:00
1146 Sonila Ferdinant Idrizi 28.10.2020 14:00
1147 Sotir Miltjadh Dinaku 28.10.2020 14:00
1148 Sotirika Thimi Ziu 28.10.2020 14:00
1149 Spiro Thoma Shqevi 28.10.2020 14:00
1150 Stefani Xhorxhi Marini 28.10.2020 14:00
1151 Stiljan Dylber Hysenaj 29.10.2020 09:00
1152 Stiven Alban Bordulla 29.10.2020 09:00
1153 Stiviona Vangjel Shkembi 29.10.2020 09:00
1154 Studim Sulejman Hysa 29.10.2020 09:00
1155 Suada Kujtim Kaja 29.10.2020 09:00
1156 Suada Kol Mitrushaj 29.10.2020 09:00
1157 Suada Simon Mehillka 29.10.2020 09:00
1158 Subadi Selim Selimi 29.10.2020 09:00
1159 Sude Bashkim Keta(Balla) 29.10.2020 09:00
1160 Suela Mustaf Banishta 29.10.2020 09:00
1161 Suela Fran Ndoj 29.10.2020 09:00
1162 Suela Shuajp Halili 29.10.2020 09:00
1163 Suela Ramazan Gazidedja 29.10.2020 09:00
1164 Suela Pellump Ahmetaj 29.10.2020 09:00
1165 Suela Imerli Nesturaj 29.10.2020 09:00
1166 Suela Sezai Hoxha 29.10.2020 09:00
1167 Suela Haxhi Horanlli 29.10.2020 09:00
1168 Suljana Nikollaq Toska 29.10.2020 09:00
1169 Suzana Nuredin Zhana 29.10.2020 09:00
1170 Suzana Bashkim Sulejmani 29.10.2020 09:00
1171 Suzana Refik Murataj 29.10.2020 09:00
1172 Suzana Din Hoxha 29.10.2020 09:00
1173 Suzana Osman Shabanaj 29.10.2020 09:00
1174 Suzana Zenel Miftari 29.10.2020 09:00
1175 Suzezana Besim Rraja 29.10.2020 09:00
1176 Synela Surja Theodhori 29.10.2020 09:00
1177 Taulant Kujtim Xhaferaj 29.10.2020 09:00
1178 Tefta Baftjar Kamberaj (Muça) 29.10.2020 09:00
1179 Teuta Taip Meçanaj 29.10.2020 09:00
1180 Thedhora Kico Vlashi 29.10.2020 09:00
1181 Thelleza Veiz Skenderi 29.10.2020 09:00
1182 Thimaq Pandeli Karapanxho 29.10.2020 09:00
1183 Tonalda Petraq Kalia 29.10.2020 09:00
1184 Trandafile Ramadan Shehu 29.10.2020 09:00
1185 Uran Dylaver Hallulli 29.10.2020 09:00
1186 Urim Petrit Selmani 29.10.2020 09:00
1187 Urjana Ylli Dyrmishi 29.10.2020 09:00
1188 Valbona Zef Lleshaj 29.10.2020 09:00
1189 Valbona Shaban Krasniqi 29.10.2020 09:00
1190 Valbona Arjan Malo 29.10.2020 09:00
1191 Valbona Azis Rama 29.10.2020 09:00
1192 Valbona Alush Xhelaj 29.10.2020 09:00
1193 Valbona Asllan Dervishi(Cela) 29.10.2020 09:00
1194 Valdete Zeqir Kapaj(Hoxha) 29.10.2020 09:00
1195 Valentina Foti Dapellari 29.10.2020 09:00
1196 Valentina Skender Bardhoshi 29.10.2020 09:00
1197 Valentina Preng Kadana 29.10.2020 09:00
1198 Valentina Nevruz Kasma 29.10.2020 09:00
1199 Valmira Kadri Morja 29.10.2020 09:00
1200 Valmira Perparim Skonja 29.10.2020 09:00
1201 Valmira Shaban Petku 29.10.2020 11:30
1202 Vandrias Valter Agolli 29.10.2020 11:30
1203 Vanesa Kristo Pisku 29.10.2020 11:30
1204 Vangjelica Ali Xibraku 29.10.2020 11:30
1205 Vasil Josif Popa 29.10.2020 11:30
1206 Velide Selman Pulomemoj 29.10.2020 11:30
1207 Vera Kanan Mama 29.10.2020 11:30
1208 Viktor Dan Qarri 29.10.2020 11:30
1209 Vilma Allaman Beça 29.10.2020 11:30
1210 Vilma Simon Doçi 29.10.2020 11:30
1211 Viola Nik Purashaj 29.10.2020 11:30
1212 Viola Ivan Capollari 29.10.2020 11:30
1213 Viola Misiri Bicaku 29.10.2020 11:30
1214 Violent Elez Neza 29.10.2020 11:30
1215 Violeta Jemin Ibra 29.10.2020 11:30
1216 Vitjela Niko Todorushi 29.10.2020 11:30
1217 Vitore Fran Çukaj 29.10.2020 11:30
1218 Vjola Petrit Dragoti 29.10.2020 11:30
1219 Vjolanda Faik Islamaj 29.10.2020 11:30
1220 Vjollca Bajram Hoxhaj 29.10.2020 11:30
1221 Vjollca Mehmet Demushi 29.10.2020 11:30
1222 Vjollca Hysen Lushka 29.10.2020 11:30
1223 Vjollca Fini Shqau 29.10.2020 11:30
1224 Vjorena Çun Taflaj 29.10.2020 11:30
1225 Vlash Petraq Trendafili 29.10.2020 11:30
1226 Vojsava Bujar Halilaj 29.10.2020 11:30
1227 Vojsava Ramazan Brisku 29.10.2020 11:30
1228 Xheku Bahir Sharka 29.10.2020 11:30
1229 Xhelina Yllezon Marko 29.10.2020 11:30
1230 Xhemile Ymer Hasa 29.10.2020 11:30
1231 Xhenada Gezim Shehu(Sinani) 29.10.2020 11:30
1232 Xheni Shkelqim Zogu(Çarçiu) 29.10.2020 11:30
1233 Xheni Hajdar Stafuka 29.10.2020 11:30
1234 Xheniola Besnik Hyska 29.10.2020 11:30
1235 Xheniselda Lefter Kodheli 29.10.2020 11:30
1236 Xhensila Shkelqim Elezi 29.10.2020 11:30
1237 Xhensila Teme Gjonaj 29.10.2020 11:30
1238 Xhensila Dashmor Buzi 29.10.2020 11:30
1239 Xhensila Ylli Kaci 29.10.2020 11:30
1240 Xhensilda Engjellushe Meminaj 29.10.2020 11:30
1241 Xhesi Ilir Vreto 29.10.2020 11:30
1242 Xhesiana Landi Bocova 29.10.2020 11:30
1243 Xhesika Hektor Izvira 29.10.2020 11:30
1244 Xhesika Islam Hoxha 29.10.2020 11:30
1245 Xhesika Bajram Hatia 29.10.2020 11:30
1246 Xhesika Rexhep Muca 29.10.2020 11:30
1247 Xhesinja Vangjel Liko 29.10.2020 11:30
1248 Xhevahire Enver Haka 29.10.2020 11:30
1249 Xhevahire Rrustem Sinaj 29.10.2020 11:30
1250 Xhezaire Edmond Haliraj 29.10.2020 11:30
1251 Xhilda Shpetim Bardhi 29.10.2020 14:00
1252 Xhilda Hysen Caca 29.10.2020 14:00
1253 Xhiljola Afrim Kerci 29.10.2020 14:00
1254 Xhiriola Albert Gjeçi 29.10.2020 14:00
1255 Xhisejda Bashkim Shtraza 29.10.2020 14:00
1256 Xhoana Eduart Mebelli 29.10.2020 14:00
1257 Xhoana Muhamet Bregu 29.10.2020 14:00
1258 Xhoana Rezmi Bardho 29.10.2020 14:00
1259 Xhoelda Fori Prifti 29.10.2020 14:00
1260 Xhoina Luan Laska(Mecollari) 29.10.2020 14:00
1261 Xhovana Gjovalin Deda 29.10.2020 14:00
1262 Xhulia Vladimir Marina 29.10.2020 14:00
1263 Xhuliana Gëzim Haxhiu 29.10.2020 14:00
1264 Xhulja Xhevahir Osma 29.10.2020 14:00
1265 Xhulja Flamur Dervishi 29.10.2020 14:00
1266 Xhuljana Lavdimir Zani 29.10.2020 14:00
1267 Xhuljana Fatmir Hysa(Kalemaj) 29.10.2020 14:00
1268 Xhuljana Demir Bakiasi 29.10.2020 14:00
1269 Xhuljana Durim Dosti 29.10.2020 14:00
1270 Xhuljana Hekuran Basha 29.10.2020 14:00
1271 Xhuljana Vasil Mekias 29.10.2020 14:00
1272 Xhuljo Xhezmi Idrizaj 29.10.2020 14:00
1273 Xhuma Isuf Kurti 29.10.2020 14:00
1274 Yljana Ylli Rapaj 29.10.2020 14:00
1275 Ylli Saimir Shaholli 29.10.2020 14:00
1276 Ylli Skender Shtama 29.10.2020 14:00
1277 Yllka Gezim Melani 29.10.2020 14:00
1278 Zamir Rexhep Sokolaj 29.10.2020 14:00
1279 Zamira Gezim Capa 29.10.2020 14:00
1280 Zemrie Rrahman Duka 29.10.2020 14:00
1281 Zhuljeta Rrahman Haka 29.10.2020 14:00
1282 Zyra Hashim Bahiti 29.10.2020 14:00
1283 Zyrako Hysenj Yzeiri 29.10.2020 14:00

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu