Ja çfarë ndodh në frontin më të ri të luftës në botë mes Azerbajxhanit dhe Armenisë.
Ushtria e Azerbajxhanit merr kontrollin e disa lartësirave të pushtuara.
Për më shumë shihni videon:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu