Reperja përveç postimeve tjera, ajo po publikon edhe imazhe provokative.

Loredana, ka publikuar një fotografi veshur në bikini me ngjyrë të kaltër derisa ka ekspozuar linjat e  saj trupore dhe njëkohësisht edhe tatuazhet.

“Faleminderit Hana”, ka shkruar në mbishkrimin  e imazhit.

Ajo po vazhdon të qëndroj në Dubai.

Reperja përveç postimeve tjera, ajo po publikon edhe imazhe provokative.

Loredana, ka publikuar një fotografi veshur në bikini me ngjyrë të kaltër derisa ka ekspozuar linjat e  saj trupore dhe njëkohësisht edhe tatuazhet.

Ndryshe, kështu rrallëherë e kemi parë Loredanën pasi ajo njihet për stilin e saj me veshje prej një repereje.

Rikujtojmë se, pas disa muajve ndarje me Mozzik çifti janë ribashkuar dhe po shijojnë pushimet së bashku në Dubai me vajzën, Hanën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu