Kryetari i PD-së, Lulzim Basha pas takimit të parë me drejtuesit politikë në qarqe ka publikuar një foto në faqen e tij në Facebook me premtimin “Bashkë do të sjellim shpresë të re për Shqipërinë. Me 25 prill Shqipëria Fiton”.
Takimi i mbrëmjes sotme që zgjati për 45 minuta dhe ku mori pjesë edhe sekretariati kishte në fokus strategjinë e fushatës elektorale.

Drejtuesit e PD në qarqe
Kukës-Flamur Hoxha
Shkodër- Helidon Bushati
Lezhë- Mark Marku
Tiranë (Lexo këtu 8 drejtuesit e caktuar nga PD)
Durrës-Edi Paloka
Dibër-Xhelal Mziu
Elbasan-Gazment Bardhi
Korçë-Edmond Spaho
Fier-Enkelejd Alibeaj
Vlorë-Bujar Leskaj
Gjirokastër-Tritan Shehu
Berat -Tomorr Alizoti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu