Janë nxjerrë nga lumi Drino trupat e pajetë të dy elektriçistëve, që u aksidentuan me mjetin e tyre pas mesnatës, pasi kishin shkuar për të rregulluar një avari në fshatrat e Gjirokastrës.

Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, pas kërkimeve të polumbarëve, janë nxjerrë nga lumi trupat e pajetë të Selfo Kllafajt dhe Ismet Isarajt, ndërkohë që në vendin e ngjarjes kanë mbërritur dhe familjarët e tyre.

Ata shprehen se kërkimet nga ana e autoriteteve kanë nisur shumë vonë, dhe nëse do të ishte ndërhyrë në kohë dy elektriçistët mund të ishin shpëtuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu