Shtetasit Vilson Çutaj, 37 vjeç,banues në Bajzë, Malësi e Madhe, Klement Pepa, 21 vjeç dhe Daniel Pepaj, 25 vjeç banues në fshatin Vrith, Malësi e Madhe kanë humbur kontaktet me familjarët e tyre që prej datës 3 tetor.

Kallëzimi është bërë nga vëllai i 37 vjeçarit, Vilson Çutaj.

Policia ka nisur kontrollin për gjetjen e këtyre shtetasve dhe po vijon me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarjeje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu