Aktorja e serialit “Ertugrul”, Burcu Kiratli është martuar për herë të dytë me partnerin e saj, këngëtarin me origjinë shqiptare Sinan Akç

Sipas mediave turke, çifti ka thënë “Po” për herë të dytë, teksa kanë publikuar edhe foto nga ceremonia e martesës.

Fillimisht çifti u martua në vitin 2018, por më pas u ndanë dhe pasi kuptuan se nuk bëjnë dot pa njëri-tjetrin u martuan sërish.

Sinan është me origjinë nga Kosova, ndërsa Burcu është e njohur me rolin e Gokçes në serialin “Ertugrul”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu