Gjatë mbledhjes së Komitetit të Ekspertëve, Zv ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka zbuluar se aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është gjobitur nga Policia pas aktivitetit që zhvilloi pak ditë më parë në një kinema.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu