Në emisionin e “Për’puthen”, mbremjen e sotme pati shumë diskutime pas takimit që bëri Marisi dhe Sindi. Por, gjithçka nisi nga Ana, pasi pyeti Marisin nëse ka pasur shumë eksperienca seksuale duke e vendosur atë në siklet.

Ndërkohë, Elvisi duke dashur ta mbështesi Marisin tha se:

“Kur një pyetje e tillë iu bë vajzave, ato e marrin për ofendim, ndërsa ti e pyet publikisht këtu për të njëjtën gjë”.
Por, ajo që shkaktoi më shumë debat në studio ishte Melisa e cila tha se:

“Jam shumë e interesuar për të dëgjuar përgjigjen e Elvisit, se unë personalisht mendoj që sa më shumë ekseperienca seksuale të ketë njeriu, aq më shumë piqet.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu