Pas përgenjështrimeve mbi lidhjen e saj me Andin ,Melisa Lleshi  është përgjigjur në instastory e saj .

Ja se çfarë ka thënë ajo :
“E kuptoj që faqet e vogla kërkojnë disa followers më shumë për tu rritur dhe për këtë arsye dhe montojnë biseda ”

Në fund Melisa ka thënë se ajo dhe Andi gëzojnë një shoqëri të mirë  dhe secili beqarinë për momentin .

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu