Që nga orët e para të mëngjesit të sotëm, mjegulla ka pushtuar zonat e ultësirës në Krujë dhe Kurbin. Dendësia e mjegullës është e pranishme në aksin e autostradës Fushë-Krujë- Milot duke vështirësuar lëvizjen e automjeteve.
Siç duket edhe në pamjet , prania e mjegullës e bën më të vështirë qarkullimin në këto pjesë të rrugës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu