Mjeku që do të kryente vaksinën e parë në qytetin e Vlorës, Pirro Begaj dhe humbi ndjenjat mëngjesin e sotëm, është nisur me urgjencë për në Titamë.

Mësohet se mjeku ka pësuar hemoragji cerebrale dhe është nisur për mjekim të specializuar në kryeqytet.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu