Kthjellimet do të dominojnë në vendin tonë gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditës sjellë kalime vranësirash të lehta në zonat përgjatë kufirit lindor.

Të njëjtat kushte atmosferike vijojnë edhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE të ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 17°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Veriore-verilindor duke krijuar ne det dallgëzim 3 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu