Një familje italiane ka përjetuar sërish tragjedinë të provuar katër vite më parë, pasi djali 2-vjeç e gjysmë ra nga kati i dytë i një pallati dhe nuk mundi të mbijetonte.

Ndërkohë dy ditë më parë incidenti i rëndë u përsërit, pasi fëmija që nuk i kishte mbushur ende 2-vjeç ka rënë nga tarraca e shtëpisë së dytë që familja tuniziane kishte marrë.

Fëmija ka rënë nga kati i dytë i banesës, por fatmirëisht arriti ti mbijetonte plagëve të marra. Fëmija që humbi vetëdijen, ka pësuar trauma në krahë dhe shpatulla, por nuk pati dëmtime në kokë dhe pjesë të tjera të trupit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu