Ndërron jetë në mënyrë të parakohshme bashkëshorti i ministres së Kulturës, Elva Margariti.

Artan Asllani 49-vjeç po kurohej jashtë vendit për shkak të një sëmundje të rëndë, ndërsa mësohet se sot e ka humbur luftën, duke ndërruar jetë.

Artan Asllani kishte një biznes dekoresh në Tiranë, ndërkohë që Elva Margariti u bë pjesë e kabinetit “Rama 2” në dhjetor të vitit 2018.

Homazhet do të zhvillohen nesër në orën 09:00 dhe më pas do të përcillet për në banesën e fundit në Tufinë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu