Një ngjarje e papritur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Përputhen Prime”. Pjesë e puntatës së sotme u bë pikërisht një 77-vjeçar, i quajtur Sadik Memaj. Fillimisht ai kishtedërguar një letër pranë emisionit duke vlerësuar lart të pranishmit. Ndërkohë ai zbuloi se e preferuara e tij ishte Tea.

77-vjeçari u shpreh:

Përgëzoj të gjitha vajzat, në veçanti Tean. Është shumë e pjekur, e përgëzoj për zgjedhjen. Emisionin e ndjek bashkë me plakën. Ajo më thotë është lojë, unë i thëm është e vërtetë. Ky emision më pëlqen shumë. Tëë rinjtë duhet të dëgjojnë më shumë dhe të flasim më pak.

https://www.instagram.com/p/CJ4U-bCh3-i/

https://www.instagram.com/tv/CJ4U-bCh3-i/?utm_source=ig_embed

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu