Bora Zemani është një nga moderatoret shqiptare më të pëlqyera dhe më të komentuara shqiptare. Këtë sezon ajo po prezanton formatin “Për’puthen” në ekranin e ‘Top Channel’ ku ka marrë vëmendjen jo pak herë për stilin e veçantë dhe paraqitjen tërheqëse.

Mirëpo, si ka qenë Bora vite më parë kur ishte ende e panjohur për publikun shqiptar? Disa pamje nga videoklipi i këngës “Do të vij të dielën” ku moderatorja ka qenë protagoniste, tregojnë se ajo ka ndryshuar jo pak, me një look siç nuk jemi mësuar ta shikojmë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu