Nevina Shtylla mund të jetë prezantuesja e re emisionit të humorit “Portokalli” në Top Channel.

Burime për revistën ‘Who’ kanë mësuar se moderatorja e njohur, prej disa ditësh ka qenë në mbledhjet e stafit të programit për sezonin e ri që nis për pak javë.

Pritet që në ditët në vazhdim ky lajm të konfirmohet dhe të zbulohen detaje të tjera për ndryshimet e spektaklit të së dielës.

Nevina ka prezantuar disa programe në ekranet e njohura dhe së fundi, në Top Channel, me rubrikën e saj në “E Diell”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu