Një ngjarje shqetësuese është regjistruar në Brazil.

Kamerat kanë kapur 3 persona, dy burra dhe një grua të vendosur anës rrugës, duke bashkëbiseduar, (mendohet se një prej tyre është polic i cili kishte edhe armë me vete).

Ndërkohë brenda pak minutave afrohen dy rinj, të cilët duket se kanë për qëllim të kryejnë atentat.

Ndërkohë një nga personat që sipas videos së publikuar sqarohet se është polic ka reaguar menjëherë duke nxjerrë armën, dhe kjo ka sjellë largimin e menjëhershëm të motorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu