Noizy ka publikuar këngën e tij më të fundit për fansat e tij, dhe njëkohësisht këngën me të shumëpritur nga të  gjithë. E dedikuar për të gjithë kundërshtarët e tij, duket se Noizy ka thyer rekorde për një kohë mjaft të shkurtër.

Kur kanë kaluar vetëm 24 orë nga publikimi i këngës, duket se ajo po bën namin dhe numëron tani mbi 1.3 milionë klikime. Kënga ka kaluar edhe kufijtë shqiptarë. Ajo renditet e para on trending në Itali, e 9 në Gjermani dhe 5 në Austri.

Sigurisht ky sukses e ka entuzizmuar shumë reperin që e ka ndarë edhe me fansat në rrjetet sociale faktin se kënga po bën namin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu