Infektimit me koronavirus nuk i ka shpëtuar as mjeku Drini Dobi. Neurologu në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” është infektuar me COVID dhe aktualisht po trajtohet në spital.

Mëson se gjendja e mjekut është stabël. Drini Dobi u prek nga sëmundja pak ditë më parë.

Duke qenë në vijën e parë, mjekët janë më të rrezikuarit për t’u infektuar nga koronavirusi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu