Një person ka hyrë në një shkollë në Viti të Kosovës duke kërcënuar drejtorin e saj.

Sipas njoftimit autori kishte armën në brez me 10 fishekë brenda.

Policia e ka arrestuar menjëherë të dyshuarin dhe i është sekuestruar arma, por prokuroi e ka liruar më vonë.

Njoftimi i policisë:

Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovari cili me armë në brez ka hyrë në zyrën e drejtorit të shkollës mashkull kosovar. Njësiti policor ka reaguar menjëherë dhe i ka konfiskuar një pistoletë me 10 copë fishekë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu