Në 24 orët e fundit janë të shumta rastet me koronavirus në Elbasan dhe Gramsh, ndërkohë që në Librazhd ndërroi jetë edhe një inxhinier.

Nga 20 raste në Elbasan, 6 të infektuar janë mësues.

Në Gramsh janë 28 raste pozitive. Drejtoria e postës është mbyllur pjesërisht deri në dezinfektimin dhe marrjen e tamponit pasi kreu i këtij institucioni ka rezultuar pozitiv.

Po ashtu në Gramsh ka rezultuar pozitiv edhe një mësues, një nxënës dhe një infermier

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu