Ndërsa shtrirja lindore pritet të ketë herë pas here prezencë të vranësirave kalimtare, të cilat më të dukshme do të jenë në orët e pasdites, por nuk do të krijojnë mundësi për reshje.

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 17°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu