Sipas MeteoAlb dita nis me alternime kthjellimesh dhe vranësira të herë pas-hershme në të gjithë vendin.

Parashikohet që pasditja të sjellë shpeshtim të vranësirave në vend, ndërsa shira afat-shkurtër do ketë në zonat jugperëndimore.

Temperaturat e ajrit ulen sërish lehtë në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 19°C.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu