Më të dukshme reshjet do të jenë në veriperëndim dhe qendër të Shqipërisë, por me reshje dëbore vijojnë të jenë zonat malore.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga  -2°C deri në 11°C.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu