Melisa vendosi më herët që të hiqte dorë përfundimisht nga programi “Për’puthen”. Ajo u shpreh se për shumë ditë me radhë është ndjerë nën presion psikologjik dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në “Për’puthen”.

Papritur, Melisa bëri edhe ndryshime në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo i ka bërë unfollow të gjithë personat që ndiqte, përfshirë ata të “Për’puthen” dhe ka hequr çdo foto që kishte.

Gjithashtu, Melisa la vetëm një post i cili shkruan “Po vjen së shpejti”, pa dhënë asnjë detaj.

Ndërkohë, producenti Bini Nebihu, ka publikuar foto dhe video të Melisës gjatë këngës së saj, e cili pritet të dalë ditën e sotme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu