Rreth orës 20:15, në Paskuqan, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, 49-vjeçari me iniciale L.M., në konflikt e sipër ka lënduar lehtë dyshohet me qytën e pistoletës, A.D., 39 vjeç.
Ky i fundit sipas policisë ka pasur dëmtime të lehta i cili pas mjekimit është larguar në banesë.
“Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe falë veprimeve të shpejta kanë bërë identifikimin dhe shoqërimin e autorit të dyshuar në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të mëtejshme hetimore, i cili është punonjës i Policisë së Burgjeve dhe paraprakisht dyshohet se e ka dëmtuar me tytën e armës të shërbimit.
Vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes” – thuhet në njoftimin e policisë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu