Një apartament është përfshirë nga flakët në Fier mëngjesin e sotëm.

Bëhet me dije se banesa që është përfshirë nga flakët ndodhet në katin e tretë të pallatit në lagjen “29 nëntori”.

Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar, apo vetëm dëme materiale.

Forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu