Kombëtarja Shqiptare humb ndaj Anglisë në ‘Air Ablania’.

Anglia fitoi ndaj Shqipërisë me rezultatin 2-0. Golat për Anglinë u shënuan nga Kane dhe Mount.

Ndeshja, e vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2022.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu