Sipas raporteve jozyrtare dy të rinj kanë mbetur të plagosur pas një konflikti me thika ku citojnë se janë përdorur thika gjatë konfliktit. Dy të rinjtë të moshës 23 dhe 25 janë në gjendje të vështirë shëndetësore ndërsa pritet transportimi përmes helikopterit në Tiranë. Ngjarja raportohet pak pas orës 11:30.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu