Një dhùnë barbare është shënuar sot në stadiumin e qytetit të Pukës “Ismail Xhemali” mes vendasve dhe Egantias, që u mbyll me barazim 1-1. Persona të paidentifikuar kanë gòditur futbollistët Rrogozhinas, duke i shpëtuar mbulimit të policisë së Pukës dhe ka lojtarë të gjákosur.

Tashmë lojtarët janë izoluar brenda dhomave të zhveshjes që të mbërrijnë Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë për t’i nxjerrë nga stadiumi dhe për t’i shoqëruar rrugës, që të mos kenë pròbleme.

Rezultati i ndeshjes 1-1 mund të bëjë që pukjanët të bien në Kategorinë e Dytë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu